TONICK

Vhodná implementace problému?

Dobré ráno IŤáci, ITistky i ITačata,
mám následující problém – chtěl bych naimplementovat do svých webových stránek jistou věc. V prvé řadě se chystám rozeslat kupony několika lidem, na kterých bude na každém určitý unikátní kód. A já bych potřeboval vytvořit políčko, do kterého by uživatel mohl zadat ten kód a vyskočilo mu určité okno. Pro každého uživatele by vzhledem k odlišnosti kódů tohle okno bylo jiné. A v tomto okně bych potřeboval naimplementovat věc, aby se mi objevilo nějaké pole checkboxů (zaškrtávacích políček), kde by uživatel Zaškrtl některé, pro něj vhodné věci a po kliknutí na tlačítko potvrdit by se výsledky tohoto dotazníku odeslali např. na moji emailovou adresu. Samozřejmě by celá tato věc byla implementovaná na mých webových stránkách.. Tak potřebuji poradit.. Už asi vím, že na tu poslední věc bude nejjednoduší použít aplikaci Google Form, která problém prakticky vyřeší za mě, ale s tím základním problémem si nevím rady. Těch kódů bude takové množství, že větvení nepřipadá v úvahu, takže jediné co dle mého připadá v úvahu je case. Poraďte prosím, v jakém jazyce, vhodném pro implementace na webových aplikacích, bych to měl udělat, popř. za ukázky kódů jak by to mělo vypadat budu nejšťastnější 🙂
Díky mockrát, AS

Nejlepší odpověď
Marvan

Jestli chcete mohl bych pro vás takový formulář vytvořit za nějakou symbolickou cenu…
Slovy se to zas tak dobře vysvětlit nedá. Můžu vás zde zahltit tucty nic neříkajících termínů, nebo jedoduše vám to napsat sám.

Prosím pište na mail jestli máte zájem