Avatar uživatele
Kristaa

Vhodná chladící podložka pod notebook

prosím poraďte :)

Zajímavá 0 před 4263 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hohny

Záleží na rozměru notebooku (napište klidně konkrétní model), dále jako cenovou kategorii, jestli to nemáte pro nějaký herní notebook na hraní her, tak stačí klasická levnější. A jestli si potrpíte na pěkný design. Jakou máte barvu notebooku, aby Vám případně ladil? Zkusím Vám pak nějaké doporučit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Já používám obyčejnou podložku s nastavitelnými výškami za 249 Kč z Datartu. Myslím, že chladicí podložka jsou zbytečně vyhozené peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

dovolím si označit všechny odpovědi jako chybné, kromě otázky od ocko, u té jsem usnul. Ale jaká otázka, taková odpověď, ne-li již pravda? :)

jestli se kupuje notebook a neplánujete jej mýt stále na stole, je nutné k němu mít podložku, i na tom stole by byla lepší. Jsou dva druhy-aktivní (s větráčky) a pasivní (na kterou ntb jen položíte),
http://www.al­za.cz/coolermas­ter-notepal-u2-notebook-cooler-d159564.htm tato je obojí :) má vydělatelné větráčky, je z hliníku, tedy i bez nich skvěle chladí :) sám jsem již pár podložek měl a tato je dle mého nejlepší. Navíc, vcelku za slušnou cenu :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Vysavač, kompresor, stlačený vzduch, teplovodivá pasta.
Žádný ntb není vyráběný tak, aby se přehříval. S takovým renomé by byl neprodejný. Chladicí podložka neřeší příčinu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek