Kristaa

Vhodná chladící podložka pod notebook

prosím poraďte :)

Odpovědi
Hohny

Záleží na rozměru notebooku (napište klidně konkrétní model), dále jako cenovou kategorii, jestli to nemáte pro nějaký herní notebook na hraní her, tak stačí klasická levnější. A jestli si potrpíte na pěkný design. Jakou máte barvu notebooku, aby Vám případně ladil? Zkusím Vám pak nějaké doporučit.

pusinka50

Já používám obyčejnou podložku s nastavitelnými výškami za 249 Kč z Datartu. Myslím, že chladicí podložka jsou zbytečně vyhozené peníze.

huxa

dovolím si označit všechny odpovědi jako chybné, kromě otázky od ocko, u té jsem usnul. Ale jaká otázka, taková odpověď, ne-li již pravda? :)

jestli se kupuje notebook a neplánujete jej mýt stále na stole, je nutné k němu mít podložku, i na tom stole by byla lepší. Jsou dva druhy-aktivní (s větráčky) a pasivní (na kterou ntb jen položíte),
http://www.al­za.cz/coolermas­ter-notepal-u2-notebook-cooler-d159564.htm tato je obojí :) má vydělatelné větráčky, je z hliníku, tedy i bez nich skvěle chladí :) sám jsem již pár podložek měl a tato je dle mého nejlepší. Navíc, vcelku za slušnou cenu :)

Hlada

Vysavač, kompresor, stlačený vzduch, teplovodivá pasta.
Žádný ntb není vyráběný tak, aby se přehříval. S takovým renomé by byl neprodejný. Chladicí podložka neřeší příčinu.