LucinkaLLL

Věznice české republiky – NENÍ DÚ!!

Ve kterých věznicích České republiky jsou umístěni nejtěžší zločinci?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Jsou 4 stupně věznic, napíšu je od nejnižších.

Dohled tam jsou většinou bouračkáři. Skoro nikdo je nehlídá.
Dozor tam jsou většinou prvotrestaní, nebo s malým trestem.
Ostraha, tam jsou za loupeže, znásilnění, drogy, většinou delší tresty.
Zvýšená ostraha tam jsou ti nejzávažnější zločinci, za vraždy atd. Ti se z cely dostanou jen na hodinu denně na vycházku po střeše.

Hledej věznice, co mají zvýšenou ostrahu, ženská věznice je jen jedna tak to máš lehké. Je v Opavě a sedí tam třeba Stodolová. Mužských věznic je hodně, zkus třeba Valdice, ale bude jich víc:-))

Další odpovědi
marci1

Ve Valdicích.
Doplňuji:
Věznice se zvýšenou ostrahou v ČR : http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_v%C4%9Bznic_v_%C4%8C­esku