AnnMary

Vezmou uchazeče (s „vyléčenou“) rakovinou varlete do ARMÁDY? (např. na pozici řidič)?

Po splnění daných kritériích? Nebo je možnost dostat se do armády úplně vyloučená? Dík
Doplňuji:
Mám informace, že např. uchazeče s plochýma nohama neberou…a to mi už přišlo divné, máte někdo zaručené info nebo osobní zkušenost s přijetím/nep­řijetím s tou „bývalou“ rakovinou? Dík

Nejlepší odpověď
mosoj

Opět jedna ptákovina za druhou. Součástí přijímacího řízení je i zdravotní způsobilost a to nejen současná ale s ohledem na zdravotní prognózu.

Jaká je asi prognóza u vyléčené rakoviny ?
Doplňuji:
"" vyléčené ""

Další odpovědi
Awe

I bez koulí může být užitečný.Ty k výkonu „práce“ nepotřebuje

Drap

Samozřejmě, nemá to na přijímací řízení vliv. Ploché nohy jsou v tomto případě horší. Voják potřebuje mít zdravé nohy. Ploché nohy se dříve unaví a dříve bolí, než člověka se zdravou nohou.

jjj123456789

Ano, proč ne?

pondělí

Důvod nepřipuštění k přijímacím testům,by byl diskriminací,je ale otázka jak pevné má srdce,většinou onkologická léčba,zanechává následky i na srdci,