MonkeyKing

Vezmou na Oxford, Cambridge nebo Harvard každého?

Samozřejmě pokud bude mít buď peníze nebo vědomosti.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Nemyslím, že by přijali nějakého joudu jen aby doplnili stavy – zájemci jsou z celého světa, takže na výběr rozhodně mají a ikdyby se nenaplnili stavy, tak ani doplňovat nemají za potřebí, vuhledem k tomu, jaké je tam školé.

V prvním kole probíhají příjímačky -podle znalostí a školních a mimoškolních aktivit a teprve až ve druhém kole přijatí zájemci žádají o možná stipedia, pokud nemají možnost si to platit ze svého. Takže stejně včichni přijatí nenastoupí, protože neseženou peníze na školné. Holt to není jako u nás. U nás školy doplňují stavy jenom proto, že škola dostane za každého zapsaného peníze od státu a jestli jich polovina odpadne, tak už jí to vadit nebude. Ale Oxford atd. neberou žádné dotace, takže nemají potřebu přijímat za každou cenu.

Další odpovědi
badisko

Tak pokud mas alespon jedno tak urcite …;D z blbym chudakem by to tam urcite vyhrali ..:D

Braník

http://jinepra­vo.blogspot.cz/2007/09/­ako-sa-dosta-na-oxbridge-2-prihlka.html

terry

Doplním badisko – do naplnění kapacity 🙂