Allex

Vezmou mě na střední policejní školu, když beru prášky na alergii (prach, pyl)?

brát je přestanu asi za pár tejdnů beru je asi od 11 let

Nejlepší odpověď
annas

Ptáte se na nesprávném místě. Nevíme, co se zahrnuje do zdravotní způsobilosti.

Záleží na lékaři, jaké napíše doporučení, zda by vás alergie ohrožovala při výcviku, později funkci policisty.

Projděte si diskusi, kde se píše o alergii, astmatu atd. a prověřování zdravotní způsobilosti.

http://www.po­licista.cz/ko­munita/club/2987/

Další odpovědi
gecco

Nedovedu i představit alergii, která by tomu bránila…
😉

mojitek

gecco: alergie.....na práci? :D