Frogman

Vezme někdo kluka jako au pair?

Letos budu na střední poslední rok a přemýšlel jsem, že bych šel na vysokou, ale hrozně moc bych se chtěl podívat do Ameriky. Proto jsem přemýšlel, že bych si dal třeba rok oraz a jel bych nejlépe do Ameriky dělat třeba au pair, ale tohle většinou dělají jen holky. Je nějaká šance, že by chtěla nějaká rodina kluka?
Popřípadě nevíte, kolik procent kluků dělá au pair?

Nejlepší odpověď
quentos

Kdysi jsem překládal jeden katalog poptávek po au-pair. Nemálo rodin chlapce skutečně přijímalo – mužských au-pair budou jen jednotky procent, ale každopádně existují a leckteré rodiny se jim nebrání… jen to chce více hledat, protože většina rodin bude dávat přednost dívkám. V dobrých katalozích je specifikováno, zda daná rodina chce výhradně dívku, či nikoliv.

Další odpovědi
gecco

Není to úplně obvyklé, ale třeba syn známého AuPaira dělal – mne na takové práci odrazuje právě to dítě (asi bych se stal brzy vrahem)…
😉
Ale – pokud máš aspoň trochu slušné vzdělání, můžeš zkusit ´pomocného´ strážce NP…
Zkus se kouknout (a případně doptat – http://www.nps­.gov/getinvol­ved/index.htm )…
😉