Adam R

Vězeň s nikým nekomunikuje, co na to dozorci?

Zdravím, zajímalo by mě, jak se chovají dozorci k vězni, který je sice slušný, ale odmítá s nimi jakkoliv komunikovat. Co když se odmítne zúčastňovat dobrovolných nebo povinných aktivit? A jak dozorci řeší provokaci, když by se vězeň na něj díval stále do očí, šklebil se nebo by provokativně pokyvoval hlavou? Díky za odpověď, docela mě to zajímá (vězeň nejsem :D)

Odpovědi
ReHu

Zajdi do některé věznice a zeptej se přímo zdroje. Ti to ví nejlíp.

ptáč

Proč by se vězeň šklebil a provokoval dozor, když odmítá komunikovat?

střevo

dozorci ho zachráněj před ubitím na dvoře při společný vycházce kde se pak doví že dělal něco špatně zároveň mu zato přidaj sedmičku vod rychlosoudu