AAmila

Kde na to berete čas, že jste tu přes celý den?

Emefej – vzdy, kdyz se tu prihlasim, tak je tu vidim

Nejlepší odpověď
redy

To víš, já ti to řeknu, a budeš tu taky furt 🙂

Další odpovědi
Emefej

Jak víš, že tu jsou celý den? Ty máš tolik času, že to můžeš sledovat?

zjentek

přes den to není žádný kumšt ..ale bejt tady nonstop celý roky, to už je frajeřina.

gecco

Ja se priznam – HomeOffice…
😉

quentos

Atypická pracovní doba. Každej nemaká 9–17 u pásu nebo u kasy. Tak např. já jako lektor mám po každé hodině 10 minut přestávku a hodiny obvykle nenásledují za sebou, leckdy jsou mezi nimi dlouhé proluky, často je má pracovní doba „roztahaná“ do celýho dne. Tak se snažím o těchto prolukách být užitečný.

anonym

V noci nespím, přes den ocmrnduju, odpoledne se nudím a večer teprve tady ožívám.

honza19hk

no zaprvé jsem bagrista,tudíž než přijede další auto pod bagr slídim na netu.

led

Na podobnú otázku som sa už tu kdesi vyjadrila, relaxujem tu.
1 – Je tu aj mnoho starších, nepracujúcich dôchodcov, ktorí svojimi radami odovzdávajú svoje znalosti a skúsenosti mladšej generácii.
2 – mnoho hľadačov práce, v prestávkach medzi hľadaním práce, tu relaxuje, čím sa aspoň občas odpútajú od ťažkých životných myšlienok
3 -mladší tu oddychujú od učenia a debát na FB a iných sociálnych sieťach
4 – a sú tu aj experti, ako napríklad už bývalý užívateľ s titulom, ktorí zrejme monitorujú túto stránku, pre aký účel, to sa môžem len domýšľať.
5 – mnohí, ako píše gecco, využívajú trvalé prihlásenie a popri práci na počítači, majú otvorenú aj túto stránku a sem tam do nej hodia očkom.

lexx

viš Ty co? i mě to už napadlo, stále stejná jména jsou tu vidět, já makám rukama 06–16h no tu a tam si na drbárnu vodskočím ale tak na 5 min. a dost

briketka10

Taky tu nejsem celý den spíše v noci, nebo
až večer každému rozdělím palečky někdy i
na něco odpovím málokdy pokládám otázky,
protože mi to přijde zbytečné – všechno si
najdu a, když ne teprve ji vložím.
Jinak mi kolikrát nefunguje internet, nebo lítám
po nákupech, nebo po lékařích, úřadech.

anonym

Jsem nezaměstnaný, takže po netu sháním práci (respektive už jsem to vzdal).
A nesedím tady stále, jdu kolem baráku něco dělat, je mi zima, otevřu tyto stránky, odpovím na dotaz a jdu zase něco dělat.
Celkem mně rozčiluje se pokaždé přihlašovat.2–3 hodiny tu nejsem a znova se přihlásit.A tak je to třeba během celého dne 5×.

Danina65

Připojuji se k ostatním, dělám na PC, po nějaké době se mi začnou čísélka motat, a začínají žít vlastním životem, je na čase na chvíli přestat, mám to vyzkoušené.Jsem tu nová, teprve se snažím pochopit zdejší systém, velmi bych přivítala otázky od starých pardálů.A par­dálek, samo.

cochee

lahny: pokud k tomu není jiný důvod, lze nastavit i stálé přihlášení. Já sem chodím i z jiných zařízení, ale z mého PC, ke kterému nikdo jiný nesedá, se přihlašovat nemusím – kdykoliv na něm otevřu odpovedi.cz, jsem rovnou přihlášen.

quentos

taky tak

gecco

Barbakane – vykašli se na nudu/a – napiš kuchařku…
😉

anonym

Tak tu píšu, když se nudím. Zrovna manželce vkládám recepty a fotky její výrobků.