terif

Větší akvarijní sladkovodní rybka?

Dobrý den. Potřebovala bych prosím tip na větší akvarijní rybku než jsou neonky, parmičky, razbory atd…akvárium 45 × 27 × 27, pokud si myslíte, že je to nevyhovující akvárium pro větší rybky, byla bych moc ráda za radu na jiné rybičky. Děkuji

Odpovědi
anonym

Větší rybky bych do tak malého akvária nedával.Je to moc malé,věř mi,mám s tím dost zkušenností.
Volil bych raději žiovrodky,gup­ky,black molly,ale neonky jsou také vhodné.
Popř.Endlerky,jsou nenáročné spolu s tetramy jsou vhodné,ale pamatuj,že tetry ti všechen potěr živorodek požerou.Tak se musíš rozhodnou śama,pokud chceš jen rybky na okrasu,zvol neonky a tetry,pokud chceš něco rozmnožit,vol gupky-paví oka,endlerky atp.Hodně zdaru.

lexx

to máš přibližně 32 L tak na 5–6 menších rybek stačí, víc ne