hanny 2

Veterinářka mi říkala,že pes nemusí měnit stravu jako lidi.Jak to ví?Říkala jsem si,jestli nebyla v minulém životě pes.

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi,už nemám dnes bodíky.

Nejlepší odpověď
jancacv

nejsem doktorka,ale myslim si že by pes měl mít možnost změny,v přírodě taky psovité šelmy přeci neloví jen králíky ne?ale i jinou zvěř,každopádně máme doma 2labradory a dáváme jim denně plechovku ráno a přes den granule,a když se naskytnou zbytky máte vidět jak sou ztoho celý hin a jak jim chutná i rajče snědí když nato přijde,takže se nebojte jim dát něco jinýho když to nepude horem pude to dolem a to určitě,ale nejdřív zkuste jen to co mu jede,aby ho nebolelo břicho a neměl průjem,naši psy milujou toustovej chleba a tvrdý rohlíky maj to jako křupky,mazec ne?

Další odpovědi
Děda Louda

Určitě byla v minulém životě psem, vystudovala medicínu (nejspíš v Plzni) a léčila lidi.