_Lucka_

Veterinář špatně zavedl očkování?

Byla jsem s kočkou u veta na injekci Betamoxu, kočka očkování nemá ráda a vždy hrozně vyvádí. Přišlo mi, že jí veterinářka tu injekci skříkla někam z nouze, prostě špatně – je to možné? Několik hodin po injekci je se nám kočka straní, a při dýchání se občas ozve divné chrochtání… Není vůbec akční jako vždy, moc nechodí, spíš si někam zaleze… prosím o radu..

Byla to 5. injekce Betamoxu (antibiotik) během 10 týdnů uzdravovací kúry. A doteď jsme žádné špatné reakce nezaznamenali.

Nejlepší odpověď
Drap

Osobně bych předpokládal, že je to u kočky reakce na očkování. Z toho vyplývá, že injekce byla píchnuta správně.
A toto neni reakce?
Několik hodin po injekci je se nám kočka straní, a při dýchání se občas ozve divné chrochtání… Není vůbec akční jako vždy, moc nechodí, spíš si někam zaleze…