Veterinář na dluh při akutním problému.

Mám strašný problém, má fenka si teď asi zlomila packu. Jenže beru až 18.7. a nemám žádnou finanční rezervu. Jen 200kč. Myslíte, že ji nějaký veterinář ošetří třeba na nějakou smlouvu? Vůbec nevím co mám dělat. Kolik to tak může stát?

Nejlepší odpověď
beer

Ceny se pohybují cca 5–15000, záleží na zlomenině a jejím typu.
A je to zlomenina? Byl rentgen? Atd…
Máte-li svého veterináře, zajděte a zkuste se dohodnout…
Vet.praxe

Další odpovědi
Terryle

Prosímvás, hlavně ne půjčku u žádné úvěrové společnosti, to je pro lidi s nevyrovnaným příjmem cesta do pekel :o( Zkuste poprosit někoho blízkýho (přátele, rodinu) – snad Vám půjčí, případně k veterináři zajdou s Vámi a třeba to zaplatí. Je ale nutné jim to okamžitě vrátit, jak budete mít aby neztratili důvěru…

Co se veterináře na smlouvu týče, to fakt nevím. Řekla bych, že to bude na každém doktorovi, jestli to umožní a že záleží na domluvě… Zkuste obvolat nebo navštívit veterinární doktory v okolí.
Přeju co nejklidnější vyřešení a pejsek ať se moc netrápí…

hanny 2

Takový zákrok bude stát dost peněz.Zkuste se domluvit s vaším veterinářem na několika splátkách,určitě vám vyhoví,ten můj to tak myslím dělá.

hawranek

Naší fenu před pár lety srazilo auto, měla na dvakrát zlomenou packu. Doktor jí prohlédl a řekl, ať jí nedáváme žrát ani pít a ráno jí máme přivézt znovu, že jí budou operovat. Operace nás tehdy stála 8 000, ale nechtěl to hned. Veterináři jsou taky jenom lidi a jde jim taky o to chuďátko zvíře. Žádný z veterinářů, co znám, by nepřenes přes srdce, kdyby odmítl ošetřit vážně zraněné zvíře jen proto, že majitel momentálně nemá peníze…

Džanička

Jen si hlavně nepůjčuj u providentu, prý bez poplatků, to je k smíchu, jsou to lichváři a mají skoro 70% úrok..
Ale zpět k otázce, za zeptání nic nedáš, zavolej mu, nebo si tam radši osobně dojdi, on ti hlavu neutrhne.. Já jsem také vždycky své pejsky platila až třeba za týden, náš veterinář nás zná, a také operaci co měl jsem doplatila až skoro za rok a půl.. I na veterině v Pardubicích kde jsme v životě nebyly, nám pejska operovali, a stálo nás to 12 tisíc, jen jsme podepsali papír kolik to stálo a platili to postupně.. Zkus to, jsou to jen lidé a určitě tvého pejska nenechají trpět.. Držím pěsti ať to dobře dopadne.. A pak nám dej vědět jak se fenka má a hlavně jak jsi dopadla, ok??

Bobmarley

Půjč si u providentu – peníze snadno a bez zbytečných poplatků.