josef.sabl

Vestavná myčka. Jaký je rozdíl mezi „Plně integrovanou“ a S panelem.

Nejlepší odpověď
L.Knize

Plně integrovaná vypadá jako obyčejná skříňka z kuchyňské linky, kterou když otevřete, tak je to myčka a s panelem je klasická mička vestavěná mezi skříňky kuchyňské linky.Alespoň takhle mi to bylo vysvětleno, když jsme řešili kuchyň.

Další odpovědi
mifous

myslím že je to spíše takhle:
plně integrovaná – ovládání je umístěno skrytě (na horní hranu dvířek), takže vypadá jako normální skříňka
s panelem – ovládání je přiznané – tedy dvířka mají cca 15 cm vysoký většinou nerezový panel pro ovládání.