Sar

Vestavěná webkamera

Dobrý den. Kde najdu nastavení webkamery? Mám notebook asus s programem LifeFrame 3 a obraz mám vzhůru nohama. Potřebuji to otočit zpět. Předem děkuji za odpovedi.

Odpovědi
anonym

podívej se v nastavení kamery (options, setings, možnosti,apod.). Jinak se podívej na LifeFrame 3 zda ti ji neotočil, viz závorky.

Sar

Na LifeFrame jsem koukala a nastavení vypadá v pořádku.. jen jsem tam nikde nenašla přímo otáčení celé kamery. A nastavení kamery najdu kde? Kameru jsem našla,ale nastavení ne..