Miroslavst

Vesmírem pluje oranžový trpaslík…

Je možné tak dlouho dpoředu vědět co se stane? A myslíte, že tu v tu dobu ještě lidstvo bude.
http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/194900-vesmirem-pluje-oranzovy-trpaslik-ktery-se-za-milion-let-srazi-se-slunecni-soustavou.html

Nejlepší odpověď
Gorouš

Miroslave, teď jsem to dočetl. Myslím si, že se to nestane. Konec světa podle vědců má nastat, ale každý rok se odkládá… Těšme se na rok 2015, ano už to není 2012, ale 2015 – Májové se totiž „spletli o 3 roky“.
V roce 2015 se dozvíme, že nás může na 55%
trefit kometa atd…
dávám hvězdu dobrá otázka!

Další odpovědi
anonym

Pokud nemáš,sežeň si DVD „Hubble“. Teleskop. A 1000000 let? Jak dlouho tady „strašili“ dinosauři.Ještě k tomu DVD. To je jistě vytvořeno pro tzv. „širokou veřejnost“ Aby to pochopil i houpací kůň.Ale skutečnost?Co všechno se už „ví“? Co z toho vyplývá? A!! Vojáci!?