led

Veškeré vnímání vnějšího světa nám zprostředkovávají smysly. Existuje však vedle toho mimosmyslové vnímání?

Odpovědi
anonym

Spíže možné, neboť člověk má také tělo astrální

BEAES

Možné spíše výjimečně a jen u jedinců

Mili @

Možné spíše výjimečně a jen u jedinců

Zažila jsem na vlastní kůži něco, co jen potvrzuje mimosmyslové vnímání…
Ale napsat to by trvalo dlouho.....

dudu

Spíže možné, neboť člověk má také tělo astrální

poa.li

Spíže možné, neboť člověk má také tělo astrální

Myslím, že těch několik pojmenovaných smyslů není to jediné, čím vnímáme. Smyslů máme zžejmě více… Takže to vlastně není mimosmyslové vnímání. Řekl bych…

Mousinek

Nemám dostatek informací