kenyrts

veselé Velikonoce Vám všem…

http://letecka­posta.cz/694838133

Nejlepší odpověď
annas

Přáníčko s krásnými melodiemi a obrázky zde ještě nebylo. Děkuji a přeji, abyste i poslední den svátků prožil v pohodě.

Další odpovědi
Andělé

Děkuji moc a rovněž Vám přeji veselé Velikonoce! 🙂

anonym

Jééé,vzpomínka na mé mládí.Díky i Tobě přeji krásné velikonoce!

misus

veselé Velikonoce i Vám

tom004

Tobě také.Paráda. Jo za našeho mládí,to ještě skladatelé a muzikanti uměli. 🙂

anonym

Vesele Velikonoce vam vsem … a vam dekuji za prani:-) . Koukam , koukam a nestacim se divit , kolik novinek, novacku .. , za tu kratkou dobu co jsem tu nebyla. 🙂 Doufam, ze uz tu nemame zadne marody, ze je vse jak ma byt , v klidu a v poho .. , ze nam nikdo neodesel a snad se tu nikdo ani nepopral. 🙂
Ja uz dovolenou tedy za sebou , tesim se , ze se u nas konecne trochu " ochladim " .. 🙂 , uzivam si jara. Vrabce – slyset po nekolika mesicich , muzu vam rict, ze to bylo snad nejkrasnejsi ukonceni me cesty.
Ja se zde obcas ukazi, ale musim ted pro zmenu trosku i pracovat ☹ , … mam hodne objizdeni jak sluzebne, tak soukrome , ale vzdy se rada kouknu a budu se tesit. -iv-

anonym

Tobě také!Děkuji.

Damiana

Nápodobně! Díky moc, krásný poslední velikokonční den Tobě i všem ostatním.
🙂

_Lucka_

Děkuji vám taky..!! ;))

petulka11

idu dalsie sviatky a moja ma aje zas v osialy ale tento krat m asi nainfikovala pozrite co nasla no niesú tie velkonočne dekoracie nadherne? http://www.glas­sor.cz/veliko­nocni-ozdoby/

kapka

Nešel mi tam zvuk, nevím proč, ale také hezké velikonoce!
http://img.na­dapenny.com/t20/121­00/nadap050859323­470231.jpg

Andělé

Kapko,tj.úžasné…:-))))

Andělé

Jejda!!!
Naše -iv- se VRÁTILA!:-)
Tj.krásné překvápko. -iv-,vítejte zpět mezi námi!:-)

anonym

Andele, zlata .. , ale ja nez ty nove odpovedi pochopim, tak to bude tak za 14 dni nejdrive. 🙂 Diky. -iv-

Andělé

  • iv-,já mám takovou radost…:-)

Nojo,ty nové odpovědi nejsou ono. Vše zdlouhavé,staré byly lepší.
A veselé Velikonoce!:-)

anonym

Take tak … a take si nemuzu zvyknout. A jeste ani nevim , na co jsou ty obalky.. , to je neco jako facebook. ? Bude mi to muset nekdo vysvetlit. Ale vysvetlit tak, abych to pochopila JA ! Coz nebude vubec jednoduche. 🙂

Andělé

Obálka je pošta.Když si tu s někým budete chtít psát,kliknete na zprávy.
Ale přiznám se,že jsem ještě všechny novinky nepochytila.:-D
Těžko se zvyká z lepšího na horší,že jo? Ty staré odpovědi byly rychlejší a celkově lepší.Méně klikání a více času.No ale když jste tu s námi,tak bude hned veseleji.:-)