Zlatý

Veselé příběhy z ......

Máte nějakou veselou příhodu z milování ?
Doplňuji:
popřípadě trapas?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kdysi v autě někde na lesní cestě pozdě večer. Auto vzbudilo pozornost u projíždějící hlídky, tehdy VB. Přišla kontrola, zabušili na dveře a mi jsme se zamotali do toho co tam i nebylo. Zkontrolovali doklady, vrátili, poděkovali a řekli pokračujte.
Doplňuji:
Pak znám jeden příběh z práce. On to dal k dobru jednou večer i piva. Pustili se do toho v práci ve výtahu. Aby je nikdo nepřivolal ona si při tom musela mačkat přivolávací tlačítko. Dnes jsou manželé.

Další odpovědi:

V prirode ve stanu,jen sami dva v lese.Stan jsme neuzavreli a tim jsme ziskali divaka,bylo to mlade srnky,ktere bylo tak zvedave,ze strcilo hlavu do stanu.Az jsem se jeho nebojacnosti divila a az bylo po vsem,tak dustojne odkracelo.Pro mne zajimave nebo pro srnce zajimavejsi?
Doplňuji:
To;strasirybko to myslite tak,ze tech prihod a trapasu mate hodne?

Pokročilý

fuj, tohle my neděláme :-D a všichni, kdo ano, jsou to čuňata !!! :-D
Doplňuji:
trapas nemám žádný :-)

Zlatý

Já ne, ale kamarád u toho zlomil své dívce nohu. Prý spadli z poslele a jen to louplo. Měla hezké prázdniny v sádře. Ale milovala ho.

Zlatý

prý jsem - podle čtenářů - o tom milování napsal dosud svou nejpovedenější povídku. Uvádím na ni odkaz. Joli by la tehdy má nejlepší kamarádka, byl to mezi námi jakýsi úlet... na povídku uvádím odkaz, než bych se tu dlouze rozepisoval.

Zdroj: anglista. bloguje. cz/xlvii- every- lovin. php

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.