maistrdc

Věříte že slenderman existuje?

Slendrman je přes dva metry vysoký nemá obličej má asi 6 rukou a objevuje se na fotkách s dětmi, které potom záhadně zmizí.
Doplňuji:
více na paranormal.blog­.cz/1205/slen­derman

Nejlepší odpověď
beer

Ano věřím že slenderman existuje

Jenže pouze jako vymyšlená postava, hra, atd., což má hoooodně daleko od reality. V té už není.. ))

Další odpovědi
Sarrow

Ne nevěřím že slenderman existuje

KatkatkaW

Ne nevěřím že slenderman existuje

Noga

Ne nevěřím že slenderman existuje

Doplňuji:
http://en.wiki­pedia.org/wiki/Slen­der_Man

Reezo

Ne nevěřím že slenderman existuje

Slenderman je pouze počítačová hra, která má vystrašit hráče. Osobně jsem to nehrál, ale podle videa a screenu soudím, že je to nehorázná kravina, pro ty jednoduché hráče. Hrál jsem kopii v tomhle smyslu přes Starcraft 2 a v multiplayeru to bylo celkem zajímavé, ale časem člověk příjde jak na to… přirovnal bych věřit v slendermana je jako kdyby jsi věřil, že najdeš kouzelný prsten z pána prstenů…

Kralomilka

Ne nevěřím že slenderman existuje

Domca23

Ano věřím že slenderman existuje

jáára

Ano věřím že slenderman existuje

RyuzakiKate

Ne nevěřím že slenderman existuje

Ale dokážu mít kvůli němu pěkně nahnáno :) Kdysi to byla nějaká soutěž, a Slendy to vyhrál. Pak se vytvořila hra „Slender“, poté „Slender – The Arrival“ a pak i další, např. „Slender – Sanatorium“ nebo „Slender – Hospice“. Všude je cíl hry stejný – sesbírat stránky. Čím víc jich sebereš, tím více po tobě jde a zrní ti kamera.
Musím uznat, že je to děsivý až na p*del. Když se na někoho díváš, tak je to sranda, když se leká, ale když to hraješ sám, tak to už taková sranda není. Obzvlášť, když pak třeba jdeš v noci temnými zákoutími nebo i když jseš sám doma. Víš, že je to jenom hra, ale co kdyby támhle za rokem vykoukla hlava bez tváře nebo mezi stromy stálo něco vysokýho a vyhublýho… To bys nevěřil, jak jsem se v noci lekla jenom blbý mapy na stojanu :D

Senator

Ne nevěřím že slenderman existuje

Teorie Slendermana existuje už hodně dlouho, dávnoi před tím, než jej širší veřejnosti představila ta hra. Jestli se nepletu, Discovery Channel udělal dokument Slenderman.

Andre5000

Ano věřím že slenderman existuje