Löwe

Věříte, že se situace opravdu zlepší?

http://m.novin­ky.cz/article­Details?aId=371847&sI­d=&mId=

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím že ne. Statistika je jedna věc a skutečnost druhá.

Další odpovědi
lexx

sliby se slibují a blbci radují…docent Komárek po kalamitě 1989 slíbil u nás životní úroveň Rakous do pěti let…podívejte se na ceny a potom do své portmonky, rázem pochopíte

mosoj

Určitě. Konečně provedou to co udělali komunisté v roce 1954 ( měnovou reformu). Potom s tím vystačili téměř 40 let.
Až bude kurz Kč – Euro pěkně vyšponovaný, tak euro zavedem. A máme všichni pěkně ohoblované úspory a důchodci ještě více zchudnou ( nejen důchodci).

Pepa25

Máte v otázce špatný čas: nejde o budoucnost, ale situace se lepší (přítomnost), teď a tady. Např. pokles nezaměstnanosti je fakt doložený čísly, už pár lidí v mém okolí se prořeklo, že po x letech dostali přidáno atd. …

pusinka50

Uvěřím, až to ve statistice třeba příští rok uvidím. A i když by to tak bylo, zaměstnavatelé se se zvýšením mezd tak rychle nepřizpůsobí, takže si na nějaké pozitivní změny stejně tak 2–3 roky počkáme… a budou nové volby, jakpak to celé dopadne je ve hvězdách