Věříte,že se dá milovat i v 50ti?

Myslím tím novej život začít,vše hodit za hlavu co bylo a začít znovu?
Chci to sám sobě dokázat,jsem v takový situaci a konečně miluju.
Díky za příspěvky a názory.
Jugar

Nejlepší odpověď
annas

Láska v žádném věku není určitě ztrátou času, zvláště když přinese to, co člověk od ní očekává …

Další odpovědi
Pájo

Ano! ;)
Na světě totiž neexistuje nic nezvratně nezměnitelného.
Doplňuji:
Platí to pro vztahy, lásku, sny a jiné „zdánlivě nedosažitelné“ cíle ;)

Stingo

Tak přeji hodně štěstí, ať ti to vydrží už napořád.

quentos

snad si nemyslíte, že láska je omezena jen na mladé. Naopak, v mládí se mnohdy miluje nevyzrále a povrchně. Čím je člověk starší, tím intenzivněji (a déle) je schopen milovat.

mosoj

Úplně žasnu. Nevím proč bych se nemohl milovat v 68 letech se vším všudy.
Je to asi tím že kašlu na éčka. V 50 letech jsem ještě běhal 20 km štreky.

Drap

Proč ne ? Když je dobrá vůle na obou stranách, tak jde všechno.

led

Mladý človek, veď, čože je to Päťdesiatka, to len z pohľadu mladých je neuveriteľná staroba, z pohľadu starých ste ledva prekročili hranicu dospievania :)
Láska nepozná hranice, ani zemepisné, ani ľudské, ba, ako sa dnes o tom viac hovorí, ani pohlavné…

iceT

Začít nový život od začátku lze,proč ne,ale pokud máš z minulého života závazky,tak je prostě jen tak nezahodíš;pokud máš děti,vždycky budou tvoje a souviset s minulým životem,i když budou ve tvých 50ti letech nejspíš dospělé.
Ale přeju ti to.

anonym

Podívej se na naše mužské celbrity (Gott, Šíp, Janda z Olympiku a jiní) ty se zamilovali a znovu oženili i v šedesáti.
A znám ze svého okolí několik chlapů co v padesáti rozbili svou starou rodinu (25, 30 let ve starém manželství) a vzali si o mnoho let mladší partnerky.

marci1

Milovat někoho se dá i ve 100 letech ! 🙂

arygnoc

neverím – viem (som si istý).

:-Q

tencosepta

Nevěřil jsem, že něco jako láska existuje vůbec. Ty jsi mě ale přesvědčil.