Krčálek

Věříte, že pod hladinou oceánů existujě nějaká ,,vodní příšera" vědecky neznámá?

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím, zda přímo příšera, to může být pro každého něco jiného. Ale určitě je mořích ještě spousta neznámých tvorů

Další odpovědi
iceT

Já si myslím,že existovat může ještě spousta neobjevených druhů,i pod hladinou,i nad ní.

anonym

A nejenom v oceánech, ale i na zemi se stále objevují nové druhy živočichů a rostlin. Nemáme zdaleka prozkoumanou celou planetu Zemi a již ji ničíme. Dokonce i o vesmíru máme více informací, než-li o oceánech a životu v něm.
Doplňuji:
Život v oceánech je pro lidi hodně záhadný. Víme o něm hodně málo. A často když se objeví nový živočišný druh (i na souši), tak je na pokraji vyhynutí a někdy vyhyne dříve než-li je vůbec objevený.

tom004

Věřím,že ano. Ale jakmile se té hloubky dostane člověk,víra se mění v jistotu.Pro tvory,kteří tam až do té doby žili v pohodě jsme právě my tou nejhorší „vědecky neznámou“ příšerou. 🙂

briketka10

jo věřím tomu, že tam jsou různý příšery a paryby, hlavně různě rohatých a barevných z kterých jde hrůza brr :(
až je vědci objeví nestačíme se divit !!

pusinka50

Určitě tam existuje spousta ještě neobjevených druhů, kteří žijí ve velkých hloubkách a vzdálenostech. Viz třeba Jakub Vágner, takovými úlovky „paryb“, co loví, se ještě nikdo nepochlubil.
http://hobby.id­nes.cz/vagner-ryby-ani-anakondy-nezabijim-a-protekcni-synacek-nejsem-p6c-/rybareni.aspx?c=A100329­_144149_rybare­ni_bma

Michal Kole

Třeba existují i legendární mořské pany

na které si děti, zvlášť děvčata hrají http://www.you­tube.com/watch?v=Hp91-p7irMk&feature=re­lated