SajmonModer

Věříte, že opravdu žil Ježíš Kristus?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Džanička

Ano

Ano věřím že Ježíš Kristus kdysy opravdu žil, ale jen jako obyčejný člověk.
Nevěřím že žil jako boží syn, protože něvěřím že bůh existuje..

Terryle

Ano

Myslím, že jeho existence je i historicky prokázaná z jinejch než křesťanskejch zdrojů – zmiňují se o něm i jiný materiály z té doby.
Osobně si myslím, že to byl filozof a etik, kterej se snažil vést lidi k lepšímu životu… a jestli je tam Nahoře nějaká síla nebo Bůh, možná mu dala kus schopností, aby ukázala, že tohle je ta cesta a správnej život. Nebo taky ne.

taje.tajemna

Ano

kropitko

Ano

quentos

Ano

Jose1f

Ano

V té době, kterou máš na mysli, bylo mnoho lidí, kteří se prohlašovali za mesiáše. Jedním z nich byl i Ježíš Kristus. Ale nevěřím, že dokázal dělat zázraky.