Bronzový

Věříte, že na farmářských trzích je vše v bio a super kvalitě? Vím, že mám určité smysly na posouzení, ale někdy nevím.

Doplňuji:
Přestože dlouhá leta pracuji jako kuchař tak mám podezření, že v případě uzenin něco jiného dávají ochutnat a jiný výrobek Vám poté prodají. Jinak děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevěřím, dokonce vím, že není "vše v bio a super kvalitě" - nakupuju tam...
;-)
Ale dokážu si vybrat, dokážu rozeznat to, co mi voní a chutná a co ne.
Doplňuji:
K Doplnění:
;-)
No - já, pokud chci ochutnat, chci ochutnat z téhož kusu, ze kterého pak kupuju - pokud prodejce odmítne, je to pro mne signál, že dotyčný něco ´tají´ a prostě jdu jinam.
Podobně už nenakupuju u prodejce, který mi řekl, že zboží (konkrétně brambory) nemám vybírat, ale brát tak, jak je - prostě jsem šel k vedlejšímu stánku.

Další odpovědi:

Zlatý

Víš jaký je rozdíl mezi biobramborami a normálními ?
Normální brambory se hnojí ve dne a bio v noci.

Nikdy nepoznáš na trzích co je bio a co není.To bys musel mít u sebe čoi,aby ti dokázala ,že to zboží je opravdu bio.Podvody jsou dnes všude.
Doplňuji:
Když jsem viděl na trzích uzené maso růžové jako dětská prdýlka,bylo mi hned jasné,že to není bio,zeptal jsem se v čem je solené a byl to sanitr i bez odpovědi,jelikož maso solené v kuch.soli má úplně jinou barvu než to,co bylo ve stánku k prodeji.

Stříbrný

Nikde není napsáno, že na farmářských trzích musí být vše v BIO a super kvalitě.
Na farmářských trzích by měli prodávat pouze pěstitelé a výrobci, což se zacalo hlídat pozdě, když už lidé ve farmářské trhy ztratili důvěru.
I dnes se na FT najde mnoho překupníků.

Zlatý

Nevěřím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.