Avatar uživatele
Skvirukl

Věříte, že může mít člověk svůj osud zapsaný v dlani? A znáte někoho, kdo číst z ruky umí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, bolak před 3708 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Nevěřím, oni to řeknou vždy tak obecně, že to sedí na každého. Stejně je to i s kartami.
Já věřím jen v to co je ověřené. Jsem prostě člověk, který potřebuje důkazy.
Budu jim věřit, až mi řeknou které čísla vyjdou ve sportce 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Irisa

Znám jednu takovou paní, ještě mi neřekla nic, co nesedí :), kromě toho, co se ještě ověří v daleké budoucnosti…
Sama něco zkouším, ale moc jednoduché to není :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Co lidi kteří se naroděj bez rukou? Jsou pány vlastního osudu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Myslím, že člověk, který třeba několik let pozoruje lidi a jejich ruce, dokáže do nějaké míry odhadnout Váš zdravotní stav. Ne, že by nutně věděl něco o pankreasu, krvetvorbě nebo o virech a dědičných vadách, ale má odpozorováno, že jedinec s takovými či onakými projevy, třeba i na dlani, trpívá nějakým neduhem nebo že se nedožije pětadvacítky.

Při takovém pozorování dokáže taky odhadnout Váš temperament, způsob života, prostředí, v němž se pohybujete, oč usilujete apod. Na základě zkušeností odhadne například, že jste osoba nesoustředěná a takové častěji nabourají s autem, zapomenou vypnout plyn, spálí se o žehličku atd. Zbytek je chytrá rétorika. Předpovědět osud tak, aby v tom byl čert, aby se nestalo něco, co na tu přepověď půjde nasadit.

Velkou roli také hraje „společenský telegraf“. To funguje tak, že když předpoví více lidem nějakou událost, tak ten jemuž se náhodou splní, o tom hned referuje svému okolí. Je o čem mluvit, často si na to vzpomene a lidi si to předávájí – koukejte ono se to vyplnilo. Ti ostatní, kterým se předpověď nesplnila, jsou zticha. Není o čem mluvit. Navíc na takovou předpověď časem zapomenou. Už se jim nevybavuje, co že to ta „vědma“ říkala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Znám lidi,kteří tvrdí,že to umí.Ale já takovým věcem nevěřím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Houslovyklic

Já tomu nevěřím. Jak může ruka ukazovat něco, co se teprve stane? To je stejné jako s horoskopy… Podle mě je každé takové věštění k ničemu…
A nikoho takového neznám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
novaky

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Na tuto pověru nevěřím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek