Avatar uživatele
terry

Věříte, že je nad námi něco, co nám pomáhá? A kdy naposledy jste se o tom přesvědčili?

Doplňuji:
Jsem ráda, že většina ví, že nám NĚKDO či NĚCO pomáhá.
Mám to mnohokrát ověřené a je jedno, jestli jen něco hledám, mám splín nebo jde do tuhýho a hodí se každá pomoc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT, johana 56, hanny 2 před 4163 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Není tomu dávno,co nade mnou byl můj andělíček – strážníček! Věřím!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Něco je, já ale věřím… hlavně kvůli tomu, abych nešel s mainstreamem… že je to přímo pod náma.
Doplňuji:
Ne, dělal jsem nejapný humor…
…všechno je to v nás.

Upravil/a: Pájo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RedC22

Nevěřím, že „nad námi“ něco je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jo,věřím,ale taky si myslím,že je to zčásti o nějakém šestém smyslu nebo něčem podobném.Předtuchy a tak.Někdo je na ně více citlivý,někdo méně,někdo vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Absolutne ne 🙂 nad nami je spousta veci ktere se nas snazi zlikvidovat, cerne diry, komety … nebudte jak male deti co veri na pohadky 🙂
Doplňuji:
… ackoliv, jako deti jsme byli vetsinou stastni 🙂 To je taky pravda, v idealismu a nevedomosti je svym zpusobem velka uleva pro lidskou psychiku

Upravil/a: anonym

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo, briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
strapanka

Niekto tomu hovori andelicek straznicek, niekto stastie, niekto predtucha… Verim, ze je nieco medzi nebom a zemou, co si vsetky tieto nazvy zasluszi, aj ked v Boha, ako nam ho serviruju cirkvi, neverim.

Ale tiez viem, ze v zaujme rovnovahy bytia aj v tomto pripade musi byt nejaky protipol.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Naposledy jsem se přesvědčila vloni a věřím,že těch andělíčků strážníčků muselo být víc.
Doplňuji:
Bohužel to auto bylo 3× větší než moje maličkost a jistota řidičky z horních 10 000,že i z boční ulice má přednost byla fasciující.Nahradí slovíčko „promiňte“ 14 měsíců vašeho života pouze obodování pojišťovny?

Upravil/a: johana 56

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

V mládí nade mnou stáli rodiče,tedˇ už nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awer

Nevěřím v nadpřirozeno. Nevěřím ani, že víme, co je přirozené. Všechno nakonec záleží na interpretaci – zda déšť přičiní šaman, studená fronta, nebo šaman skrze její přivolání..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SteimlX

hmm, něco jako aura… když jednáš pozitivně, je větší šance, že bude pozitivní i okolí a samozřejmě i naopak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Zatím mám dost pocit, že ti nahoře nám všem ostatním dost škodí. Jestli ale nemyslíš šéfstvo této republiky, pak od jisté doby ano. A dokonce jsem si jista jedním konkrétním člověkem. Nejenže mi to sám řekl před svou smrtí (že mi bude vždycky na blízku, bude mi pomáhat a bude se mnou), ale zjistila jsem, že to fakt dělá. Nejdřív z toho šel trochu strach, nevěděla jsem co s tím, ale teď jsem díky němu vyrovnanější, než kdy předtím. Paráda…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panxnotdead

Děda je úplnej antikrist, říká, že je tohle všechno kravina. A měl takový štěstí a tolikrát! Například se zřítil s rogalem, kde mu projela tyč těsně vedle srdce, málem se zabil v autě, na motorce a pořád mu to naštěstí vychází.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Dříve rodičové a teď nade mnou stojí manželka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek