Zlatý

Věříte, že je nad námi něco, co nám pomáhá? A kdy naposledy jste se o tom přesvědčili?

Doplňuji:
Jsem ráda, že většina ví, že nám NĚKDO či NĚCO pomáhá.
Mám to mnohokrát ověřené a je jedno, jestli jen něco hledám, mám splín nebo jde do tuhýho a hodí se každá pomoc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Není tomu dávno,co nade mnou byl můj andělíček - strážníček! Věřím!

Další odpovědi:

Zlatý

Něco je, já ale věřím... hlavně kvůli tomu, abych nešel s mainstreamem... že je to přímo pod náma.
Doplňuji:
Ne, dělal jsem nejapný humor...
...všechno je to v nás.

Pokročilý

Nevěřím, že „nad námi“ něco je.

Zlatý

Jo,věřím,ale taky si myslím,že je to zčásti o nějakém šestém smyslu nebo něčem podobném.Předtuchy a tak.Někdo je na ně více citlivý,někdo méně,někdo vůbec.

Zlatý

Absolutne ne :-) nad nami je spousta veci ktere se nas snazi zlikvidovat, cerne diry, komety ... nebudte jak male deti co veri na pohadky :-)
Doplňuji:
... ackoliv, jako deti jsme byli vetsinou stastni :-) To je taky pravda, v idealismu a nevedomosti je svym zpusobem velka uleva pro lidskou psychiku

Pokročilý

Niekto tomu hovori andelicek straznicek, niekto stastie, niekto predtucha... Verim, ze je nieco medzi nebom a zemou, co si vsetky tieto nazvy zasluszi, aj ked v Boha, ako nam ho serviruju cirkvi, neverim.

Ale tiez viem, ze v zaujme rovnovahy bytia aj v tomto pripade musi byt nejaky protipol.

Stříbrný

Naposledy jsem se přesvědčila vloni a věřím,že těch andělíčků strážníčků muselo být víc.
Doplňuji:
Bohužel to auto bylo 3x větší než moje maličkost a jistota řidičky z horních 10 000,že i z boční ulice má přednost byla fasciující.Nahradí slovíčko "promiňte" 14 měsíců vašeho života pouze obodování pojišťovny?

Bronzový

V mládí nade mnou stáli rodiče,tedˇ už nic.

Pokročilý

Nevěřím v nadpřirozeno. Nevěřím ani, že víme, co je přirozené. Všechno nakonec záleží na interpretaci - zda déšť přičiní šaman, studená fronta, nebo šaman skrze její přivolání..

Bronzový

hmm, něco jako aura... když jednáš pozitivně, je větší šance, že bude pozitivní i okolí a samozřejmě i naopak

Zlatý

Zatím mám dost pocit, že ti nahoře nám všem ostatním dost škodí. Jestli ale nemyslíš šéfstvo této republiky, pak od jisté doby ano. A dokonce jsem si jista jedním konkrétním člověkem. Nejenže mi to sám řekl před svou smrtí (že mi bude vždycky na blízku, bude mi pomáhat a bude se mnou), ale zjistila jsem, že to fakt dělá. Nejdřív z toho šel trochu strach, nevěděla jsem co s tím, ale teď jsem díky němu vyrovnanější, než kdy předtím. Paráda...:-)

Pokročilý

Děda je úplnej antikrist, říká, že je tohle všechno kravina. A měl takový štěstí a tolikrát! Například se zřítil s rogalem, kde mu projela tyč těsně vedle srdce, málem se zabil v autě, na motorce a pořád mu to naštěstí vychází.

Bronzový

Dříve rodičové a teď nade mnou stojí manželka.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.