aramah

Věříte, že je na sluníčku 40 stupňů?

Nevěřím a přesto na sluníčku je přes 40%,dál už to nejde a to je 15.30h. Asi rupne!ten teploměr.

Nejlepší odpověď
quentos

právě pro tyhle případy je lepší mít teploměr ve stínu.

Další odpovědi
anonym

je to silene,a jeste silenejsi je ze ja jsem v praci!!!!!!!!

anonym

Nevěřím,že na slunci je 40 st. Na slunci je 5700 K(Kelvinů)

Zdroj: http://www.al­debaran.cz/as­trofyzika/sun­system/slunce­.html

BEAES

U nás na jihu je už na sluníčku 45,9st. To je mazec.

ten který je

Já tomu věřím.A co takhle že bychom se domluvili a pozval bych vás všechny na grog?

led

Nepozerajte na teplomer a predstavte si, že ste v Austrálii na dovolenke a lyžujete. Hneď vám bude lepšie

panenka

Věřím ti aramah já jsem se před dvěma hodinama dívala na teploměr a ukazovalo mě to 50°C na slunku.

FOG

Tak si otevrete lednicku a nez si neco otevrete dale ,tak Vam bude fajn.

Earl Sin

v autě jsme naměřili 79 stupňů… Volant i šaltpáka pálili tak, že se nedalo pořádně řídit… A to je auto bez klimatizace… :(