Petr__

Věříte, že bude něco lepšího než kapitalismus?

Původní otázka
věříte že budeš něco lepšího než kapitalismus?

Odpovědi
anonym

Mozek neustále řeší to, co stejně nevyřeší, stejně tak i; politika, náboženství, ekonomika, podnikání, obchod, školství, rodina, doprava, zdravotnictví, věda, atd. řeší neustále to, co se stejně nevyřeší.

Jsme obrazně v bludišti, které nemá východ a my neustále řešíme to, že bludiště nemá východ, a nechceme pochopit to, že bludiště nemá žádný východ, a že tedy řešit to, že bludiště nemá východ je chybou, je zde mnohé co nemá řešení a je chybou se to snažit řešit protože to stejně nelze vyřešit.

Takový je systém, ve kterém existujeme, na něco je zde řešení, a na něco zde řešení není! Vše co se zde narodí to i zemře, nemá cenu řešit to, že je zde smrt, takový je prostě život že vše musí umřít, to je zde jisté, s tím nelze nic dělat, přesto lidi pořád řeší problém smrti, a tak si věřící lidi vymysleli převtělení do nového těla, a to že existuje ráj pro věřící a peklo pro nevěřící.

Lidi se nechtějí smířit s tím, že mnohé nejde vyřešit a tak si vymýšlejí programy, kterým věří a tak vzniknul; feudalismus, kapitalismus, socialismus, nacismus, islamismus, buddhismus, centralismus, rasismus, koubismus, atd. jsem už alergický na ubohé ideologie, které mají koncovku …ismus! Víte co je to ideologie koubismus?

Guru Vit Kouba Bhagavan byl veliký filosof, a tak on vytvořil koubismus, tato nová evoluční ideologie je založená na tom, že lidi jsou zde evoluční chybou, a že nemá smysl se snažit s tím něco dělat, a že jediné možné evoluční řešení je nahradit chybné lidi za bezchybné GVKB roboty, s GVKB umělou inteligencí. GVKB řekl, roboti pracují jako roboti, a o tom to je, že lidi neumí pracovat jako roboti, a tak musí zde evolučně globálně skončit.

Neberte si to lidi osobně, GVKB nic proti vám lidi nemá, vše je zde jenom evoluční řeka, vše co zde vznikne, to i zanikne, tak jako umírají jistě lidi, tak i umírají kulturní civilizace, co bylo to bylo, dneska je zde místo ubohého kapitalismu a socialismu, nový dokonalý robotický digitální GVKB koubismus.

Drap

Věřit můžeme, ale už se toho asi nedožijeme. Zatím vždy v historii lidstva byly všechna zřízení překonána a po čase nahrazena