Kerynka

Věříte že 21.Prosince 2012 bude konec světa já tady ano (youtube) :(

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tady se dozvíte víc:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­126&q=V%C4%9B%C5%99%C3%AD­te+%C5%BEe+21­.Prosince+2012+bu­de+konec+sv%C4%9B­ta+&sa=Vyhledat#591

Další odpovědi
greycell

já sem klidný, děda Drchlík to zase nějak odvrátí

Straka

Žádný strach, v ČR nic takového nehrozí. Jsme tady totiž nejmíň 30 let pozadu!

Armanej60

já ne protože ten asteroid kterej by na nás moh spadnout je malý a nemohl by prostě zničit celou zemi ale myslim že to někdy bude ale nemusí to být asteroide

franku

Já ne!To se spíše zničíme sami.

anonym

Já věřím v nesmrtelnost chrousta!

panenka

Když jsem viděla dokument na youtube byla jsem z toho dost hotová co nás tu má potkat .Ale snažím se na to nemyslet užívám si všeho dokud můžu

Džuls

Tak dúfam, že nie 🙂

tom004

Jestli ano,tak na to máme ještě 641 dní,nebo cca 15 338 hodin. Času dost.

William2

Nevěřím, že to vyjde zrovna na 21.12.2012, ale když se kouknu kolem sebe na lidskou hloupost a zkaženost, ovládanou touhou po moci a majetku za každou cenu, nevidím naši existenci růžově. Jsem přesvědčený o tom, že vše řídí nám neznámá síla, kterou bychom mohli nazývat „příroda“. Ta se stejně jako všechno na zemi bude snažit o to, abychom ji jako lidstvo nezničili…

Marunka2

youtube je děsivý, ale nemá smysl se tím znepokojovat, co příjde to příjde. Ale konkrétně to, že mayský kalendář končí příštím rokem neznamená, že bude konec světa. A jestli přiletí asteroid, tak to nijak neovlivníme.
Takže já doufám, že konec nebude. Tou dobou doufám budeme mít druhé děťátko a stěhovat se do nového domečku. Takže koncem roku 2012 čekám spíše nový začátek 😉.