xindo

Věříte výkladu budoucnosti z ruky?

Nejlepší odpověď
Adula.57

Jednoznačně ne. Ty „čáry“ na ruce jsou daný geneticky, nic to neznamená. Stejně jako vykládání povahy z barev, které se danému člověku líbí, nebo horoskopy. Každý se v nich nějakým způsobem najde.

Další odpovědi
annas

Mně se věštění z ruky vyplnilo.

Jako studentka jsem čekala na vlak na hlavnín nádraží. Odskočila jsem si na WC a zde mě „přepadla“ cikánka. Že mně bude hádat z ruky. Vzpírala jsem se, bránila se, ale chytla mě za ruku a začala. Prý zdarma, ale nakonec chtěla
„dvacku“.

Nebrala jsem hádání vážně, vypustila sdělení z hlavy, jen mě zaujaly dvě informace. Opravdu se obě do puntíku splnily …

Drap

Já ne.-

gecco

Asi stejně, jako věštění z karet, křišťálové koule a nebo lógru…
😉
Tedy – vůbec…

dědapetr

Nevěřím,ale jen osudu který si každý vytváří sám.

Emefej

Nevěřím žádnému věštění.

Agneta

Z ruky ani né, ale karty dělám sama, jsou pravdivé, chceš zkusit? Dej mi jen souhlas, a něco se dozvíš:DDD

da ny

KDO UMÍ, TEN UMÍ ;)
Rýhy na dlani a prstech jsou naprosto jedinečné.
Chiromancie pochází již ze staré Číny, Indie a Egypta… mnozí lidé nevěří ničemu bez vědeckých důkazů ale (i vědci se mnohokrát zmýlili).
Něco na tom je.
Někdy až otřesně pravdivého ;)..... charakteristika osob – povahy, zdravotního stavu, životní cesty (příběhy, osudy), proč tedy ne i budoucnost…
Nepatřím k lidem, kteří baží podobnými cestami po poznání své budoucnosti.
Raději ji píši sama.

Jsou metody (astrologie, numerologie, karmalogie), které mohou mnohé objasnit a vysvětlit, tedy i pomoci/čí nasměrovat.
Věřím, že jsou „dobré“ kartářky i ti , kteří umí číst z ruky.
http://doplnek­.com/content/co-je-palmistrie

lexx

Ne. Budoucnost, jakkoli známá, je před každým živoucím tvorem skrytá. Všechno je podvod na důvěřivce.