Vikičistič

Věříte vládě kterou máme? Já teda ne!

Nejlepší odpověď
mosoj

Ale jen ji věřte. Ona z nás ten poslední groš dostane a důchody či nemocné zlikviduje.
Tomu věřte ! Vždyť jsme ji ten mandát dali.

Další odpovědi
panenka

V žádném případě nevěřím

HOMER

Samozřejmě že ne.Copak bych mohl věřit vládě,která dělá takový nepořádek v samotných základech systému (důchodový systém,zdravotní pojištění),hodlá zdražit základní lidské potřeby a nerespektuje už ani ústavu?!?

dědapetr

Nedá se věřit politikům kteří káží vodu a pijí víno.Měli by napřed začít u sebe a ne lidí.Kradou kam se podívají.

anonym

Otázka tu již několikrát byla, nehledě k tomu, že naše zdejší názory mají asi tak stejnou váhu jako obecné nadávání po hospodách.

anonym

Ja nikdy neveril,neverim a verit nebudu.

Drap

Když jen občas zahlédneme jak se chová a co dělá, tak se jí ani věřit nedá

fcoop

Kdopak řekl:„Každý národ má takovou vládu,jakou si zaslouží“?

venkovan

My máme vládu?
Tak to je snad nějaký žert!

baghira

Záleží na tom – v porovnání s čím.
Když si vzpomenu na vlády před 22 a více lety, tak ještě řeknu „Pánbůh zaplať“

casey

Každý národ má takovou vládu,jakou si zaslouží

Rekl to Michael Kocab v unoru roku 1989 a mel pravdu.
Drive jsem byl „systemu“ opodal, tak jsem netusil co vse lze ukrast, ale v půoslednich letech jsem blize statni sprave a nestacim se divit.

Ma-li nekdo pocit, ze statnich penez je nedostatek a musi se setrit, je to nesmysl. A nebo ano, setrit se musi, ale jen proto, aby dal mohly pokracovat zlodejny.