Marina N

Věříte více právnické nebo fyzické osobě?

Kdybyste požadovali nějakou službu,zašli byste spíše do s.r.o. nebo k firmě zapsané na fyzickou osobu?

Nejlepší odpověď
baghira

Myslím, že bych se rozhodoval podle jiných kritérií nebi indicií, než je forma podnikání.

Další odpovědi
arygnoc

většinou dám na známý, kteří již požadovanou službu využili.
pokud byli spokojeni, rád využiji služeb bez rozdílů, zda je nabízí řemeslník nebo třeba Skanska.