Avatar uživatele
renesmee123

Věříte v ufo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, pusinka50 před 3433 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

stejně jako nevěřím V boha, tak ani nevěřím V UFO…ale určitě věřím tomu, že nejsme ve vesmíru sami…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Ano, už jsem viděl letět objekt, který jsem neidentifikoval.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Quimby

V to, že tu lítají neidentifikované létající předměty nevěřím, ale v život na jiných planetách ano, zas tak výjmeční nejsme

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Jasně – poměrně často vidím ´letět´ něco, co ne(roz)poznám…
;-D

Pokud máš na mysli mimozemšťany prohánějící se okolo Země – tak to pokládám za ptákovinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Prestan o mne sirit lzi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

UFO jsou jevem, úkazem, tady nelze pochybovat o jejich existenci, a už vůbec to není věcí víry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Makrokosmická inteligence je mimolidská,která usiluje o spojení s člověkem a o negativní život ve hmotném světě ve smyslu cukr a bič.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

otázka je špatně položena.UFO může být cokoliv.Ale rozhodně nevěřím,že vždy jde o slavné „meteorologické balóny“ :D .
gecco : zatím si užívej bláhové nevědomosti,vždyť je to roztomilý 😉
Quimby : co se týče té nevyjímečnosti,tak ona to není úplně pravda,a tím nemyslím tech.vyspělost nebo vzezření

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Ne. A rozhodně ne v podobě mužíčků, které někdo viděl, ale (americká) armáda to tají …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Někteří lidé chtějí, aby lidé věřili v UFO. Na druhé straně si myslím, že ve vesmíru musí být i jiné živé bytosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Viděla jsem za tmy na obloze letět souměrně vedle sebe dva „předměty“, které se posléze na té obloze nahoře zastavily a „stály“ dál vedle sebe. Nehýbaly se. Každý z nich svítil jedním poměrně velkým světlem, neblikaly, ani nesvítily kuželem světla dolů k zemi, že by něco či někoho sledovaly, jako třeba vrtulník. Nebyla to letadla, ani padající hvězdy, ani meteorit či perseid. Než jsem došla domů, trvalo to několik minut a tělesa tam pořád bez hnutí stála. I bez tohoto zážitku věřím, že ve Vesmíru nejsme sami. Jen jsme příliš daleko o jiných civilizací.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek