Věříte v ufo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

stejně jako nevěřím V boha, tak ani nevěřím V UFO...ale určitě věřím tomu, že nejsme ve vesmíru sami...

Další odpovědi:

Stříbrný

Ano, už jsem viděl letět objekt, který jsem neidentifikoval.

Bronzový

V to, že tu lítají neidentifikované létající předměty nevěřím, ale v život na jiných planetách ano, zas tak výjmeční nejsme

Zlatý

Jasně - poměrně často vidím ´letět´ něco, co ne(roz)poznám...
;-D

Pokud máš na mysli mimozemšťany prohánějící se okolo Země - tak to pokládám za ptákovinu.

Stříbrný

Prestan o mne sirit lzi.

Zlatý

UFO jsou jevem, úkazem, tady nelze pochybovat o jejich existenci, a už vůbec to není věcí víry.

Makrokosmická inteligence je mimolidská,která usiluje o spojení s člověkem a o negativní život ve hmotném světě ve smyslu cukr a bič.

Zlatý

otázka je špatně položena.UFO může být cokoliv.Ale rozhodně nevěřím,že vždy jde o slavné "meteorologické balóny" :D .
gecco : zatím si užívej bláhové nevědomosti,vždyť je to roztomilý ;-)
Quimby : co se týče té nevyjímečnosti,tak ona to není úplně pravda,a tím nemyslím tech.vyspělost nebo vzezření

Bronzový

Ne. A rozhodně ne v podobě mužíčků, které někdo viděl, ale (americká) armáda to tají ...

Bronzový

Někteří lidé chtějí, aby lidé věřili v UFO. Na druhé straně si myslím, že ve vesmíru musí být i jiné živé bytosti.

Stříbrný

Viděla jsem za tmy na obloze letět souměrně vedle sebe dva "předměty", které se posléze na té obloze nahoře zastavily a "stály" dál vedle sebe. Nehýbaly se. Každý z nich svítil jedním poměrně velkým světlem, neblikaly, ani nesvítily kuželem světla dolů k zemi, že by něco či někoho sledovaly, jako třeba vrtulník. Nebyla to letadla, ani padající hvězdy, ani meteorit či perseid. Než jsem došla domů, trvalo to několik minut a tělesa tam pořád bez hnutí stála. I bez tohoto zážitku věřím, že ve Vesmíru nejsme sami. Jen jsme příliš daleko o jiných civilizací.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2739
Zlatý quentos 1322
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 605
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.