zzzzz

Věříte v pozitivní myšlení?

Myslím třeba, když vám o něco jde, tak jestli si říkáte „dobře to dopadne“ a ono to pak opravdu dobře dopadne.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano…
😉
Pokud děláš něco s ´nejistým výsledkem´, je pozitivní naladění důležitým faktorem ´pro´…
A kromě toho jsem bytostným optimistou snad ve všem, co dělám.

Další odpovědi
Tizh19

Spíš naopak – když si říkám, že to dobře dopadne, dopadne to špatně, a když si říkám, že to dopadne špatně, dopadne to dobře 😉

NikkiHeat

Ne!

marci1

Určitě ano. K dosažení úspěchu je nezbytné pozitivní myšlení. Tím je člověk i klidnější a lépe se mu vše daří. 🙂
http://www.no­vinky.cz/kari­era/316954-k-dosazeni-uspechu-je-nezbytne-pozitivni-mysleni.html

bolak

říká se tomu placebo efekt

cituji ježíše: „věř a víra tvá tě uzdraví“..o týden později umřel na gangrénu, protože mu špatně dezinfikovali ty stanový kolíky, který ho měly jistit při lezení na kříž (horolezci, znáš to..)

Hamon

Ne. Pokud to mám ve svých rukou, dělám to, co je pro daný účel optimální. A když to ovlivnit nedokážu, nemá smysl se tím nervovat.

Lamalam

Většinou ano.

websky

No ja to beriem trochu ináč. Nestačí totiž povedať si len „dobre to dopadne“. To je skôr ego obranný mechanizmus. Ide skôr o vnútorné nastavenie ak sa cítiš v pohode tak všetko ide ľahšie a dá sa spraviť aj nemožné (a naopak).

Táto holka to rozpisuje viac. http://www.fa­milyzone.sk/2014/01/­06/chcete-zmenit-svoj-zivot-k-lepsiemu-zakladom-je-pozitivne-myslenie/

arygnoc

určite.
vstávam s úsmevom – je to prvý krok k pozitívnemu vnímaniu.
občas je síce deň posran*m hore, ale to je iba občas – proste a nedarí.

základom je: nehnať sa, nebyť v časovej tiesni.
keď sa stíha v pohode, na všetko je času dosť, človek nie je od tlakom a všetko to ide lepšie (i nepríjemnosti).

tekže:

nie že verím v pozitívne myslenie, snažím sa tak prebíjať životom – pozitívne myslieť.
nepoznám „to nejde“ (zasa ma neberte doslova, ja viem, so sprchou sa nedá grilovať a pod.).

zzzzz

paleček 🙂

zzzzz

mowlo palec po půlnoci .-)

anonym

Ty si ty palce jednou ´ukroutíš´…
😉

zzzzz

Lamalam také po půlnoci 🙂

gagaga

a me kdy ? ;(

  • iv-

zzzzz

Vám -iv- paleček nedám, Vám dávám rovnou nominaci .-)

arygnoc

  • iv-,

ako to robíte?
vy nomináciu, a ja iba palček …

:(

:P