tomasstir325

Věříte v planetu Nibiru? Prý jí zachytila sonda na sledování slunce SECCHI.

Já sám v ní věřím, myslím, že to astronomové tají, ale nemyslím si, že by způsobila katastrofu.

Odpovědi

proc bych neveril… neni to tak dlouho co byla v nasi slunecni soustave objevena planeta(ted uz plutoid) Eris.

O zadne katastofe nevim, ale sance ze nas trefi nejaka planeta je hrozne mala. je milion veci co muze ovlivnit jeji drahu letu.