Rico

Věříte v náhodu? pokračování

Dobrý den ,tak jsem teda již na moji minulou otázku Věříte v náhodu uvedl o soutěži ve kterí je hlavní výhra notebook , tak pro ty kteří jsou zvědavi jestli jsem vyhrál a měl to štěstí tak jsem ten notebook neyhrál ale nevadí,doufám že alespoň jednou za život se mi podaří v nějaké soutěži něco vyhrát :)
Doplňuji:
Ještě jednou všem moc děkuji za blahopřání k mým narozeninám ,děkuji moc :)

Nejlepší odpověď
Bumbes

To byla určitě jen náhoda, že ten NB vyhrál někdo jiný…
Nebýt náhody, tak je NB tvůj…
Také přeji vše nejlepší.

Další odpovědi
annas

Věřit, že ten den přijde. Naděje umírá poslední.

Jahoda

Nevadí, určitě někdy něco vyhraješ. 🙂
Jinak všechno nejlepší k narozeninám. Hlavně hodně zdraví, štěstí a životní spokojenosti 🙂

BEAES

Také přeji vše, co si jen přeješ.....z ne­úspěchu nezoufej, nějaké PC máš, když jsi tu a třeba se příště zadaří!!!

anonym

Tak nezoufejte,ja taky nikdy nic nevyhrala,jinak krasne narozeniny,jeste den nekonci,treba vas jeste neco potka.

led

Veľká výhra už bola, že ti ju ľudia priali. Aj keď sa hovorí náhoda je blbec, sadne vždy vedľa 🙂. Aspoň oslavu narodenín nekazila nejaká krabica s počítačovým ču­dom.

Marvan

Já vyhraju vždicky všehcno a to se ani do žádných soutěží nikdy neregistruju.