Rosie5

Věříte v nadpřirozeno?

Zajímá mě kolik z Vás věří na duchy, démony, anděle, víly…
Já osobně v něco věřím a Vy? :)

Odpovědi
Kelt

Já také. Občas si čtu příběhy a sleduji filmy, kde se tyto postavy vyskytují. Ale osobní zkušenost nemám.

ptáč

Až se politici zabijí skokem z okna, pak ano. Jinak ne.

anonym

Věřím v rozšířené vědomí a mechanismus,ob­jevení a odhalování příčin či osobní evoluci myšlení a taky,že každý má svou míru,rovnováhu,tlak,li­mitované teritorium chápání,které není zdravé překračovat sem a tam opakovaně.
Doplňuji:
Vědomí se dělí na dvě části v celku tj.vyšší frekvence duševní nižší a frekvence hmotné,ryze lidské (organický objem).

marketa54321

Ne…žádnou duší, která by po smrti vystoupila z těla, nemáme, to, co cítíme, jak myslíme apod. má na svědomí náš mozek.