Zlatý

Věříte v hypnozu?

Věříte v hypnotizování? Já tedy nevím, ale myslím, že mě by nezhypnotizovali. Zkusil jste to někdo někdy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

hipnozu né,ale v hypnozu ano

Další odpovědi:

Zlatý

Mirislave,hypnoza nejsou zadne čáry máry,takze otazka verite-neverite neni na miste.To byste videl jak lehce se da zhypnotizovat 99% lidi ;-)

Bronzový

Já v ní věřím.Myslím že to na hodně lidí působí,ačkoliv si to nepřipouští.Ale přiznám se,že bych se to bála vyzkoušet.Možná někdy...

Bronzový

Já ne a jednou jsem to na hodině psychologie chtěla zkusit a některé spolužačky tvrdily,že je profesor zhypnotizoval,ale mě tedy zhypnotizoval jen jeho pěkný zadek....

Pokročilý

Miroslavste,raději to nikdy nezkoušej se někým nechat zhypnotizovat. Je to pěkně nebezpečný,a nemysli si,že by se to nepovedlo tě dostat do tohoto stavu zkušeným léčitelem nebo lékařem,kterej se tím zabývá.Pěkně rychle pryč vod toho a ani vo tom nepřemýšlej.Mám tě rád pro tvůj humor,byla by tě škoda.BIGFOOT.

Zdroj: zkušenosti a znalosti

Stříbrný

To není otázka víry.Je to o míře se nechat nebo ne.Biffoot má o Vás zbytečný strach,pokud hypnozu provádí lékař tak vás do ní uvede a z ní také dostane.Tedy z hypnotického stavu.Vy ji podle mne nepotřebujete.

Absolutně nevěřím na hypnosu, byla jsem na několika seancích a na mne nic nezapůsobilo. Asi to funguje jen na psychicky labilní osoby... Asi by to nemělo být o tom, jestli to někdo "do sebe pustí" nebo ne, ale otázka hypnotisera, jestli je schopný druhého člověka zhypnotisovat - takže zatím mne nikdo nepřesvědčil.

Diskuze k otázce

Zlatý

Miroslavst

Já to chtěl opravit, ale už to nešlo a tak se omlouvám.

Bronzový

verka

A jak se to najednou opravilo?

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2730
Zlatý quentos 1319
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 961
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 536
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 481

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.