Miroslavst

Věříte v hypnozu?

Věříte v hypnotizování? Já tedy nevím, ale myslím, že mě by nezhypnotizovali. Zkusil jste to někdo někdy?

Nejlepší odpověď
anonym

hipnozu né,ale v hypnozu ano

Další odpovědi
mojitek

Mirislave,hypnoza nejsou zadne čáry máry,takze otazka verite-neverite neni na miste.To byste videl jak lehce se da zhypnotizovat 99% lidi 😉

vecernice

Já v ní věřím.Myslím že to na hodně lidí působí,ačkoliv si to nepřipouští.Ale přiznám se,že bych se to bála vyzkoušet.Mož­ná někdy…

martina1

Já ne a jednou jsem to na hodině psychologie chtěla zkusit a některé spolužačky tvrdily,že je profesor zhypnotizoval,ale mě tedy zhypnotizoval jen jeho pěkný zadek…

BIGFOOT

Miroslavste,raději to nikdy nezkoušej se někým nechat zhypnotizovat. Je to pěkně nebezpečný,a nemysli si,že by se to nepovedlo tě dostat do tohoto stavu zkušeným léčitelem nebo lékařem,kterej se tím zabývá.Pěkně rychle pryč vod toho a ani vo tom nepřemýšlej.Mám tě rád pro tvůj humor,byla by tě škoda.BIGFOOT.

Zdroj: zkušenosti a znalosti

Michal

To není otázka víry.Je to o míře se nechat nebo ne.Biffoot má o Vás zbytečný strach,pokud hypnozu provádí lékař tak vás do ní uvede a z ní také dostane.Tedy z hypnotického stavu.Vy ji podle mne nepotřebujete.

teta Ata

Absolutně nevěřím na hypnosu, byla jsem na několika seancích a na mne nic nezapůsobilo. Asi to funguje jen na psychicky labilní osoby… Asi by to nemělo být o tom, jestli to někdo „do sebe pustí“ nebo ne, ale otázka hypnotisera, jestli je schopný druhého člověka zhypnotisovat – takže zatím mne nikdo nepřesvědčil.

Miroslavst

Já to chtěl opravit, ale už to nešlo a tak se omlouvám.

verka

A jak se to najednou opravilo?