Avatar uživatele
Miroslavst

Věříte v hypnozu?

Věříte v hypnotizování? Já tedy nevím, ale myslím, že mě by nezhypnotizovali. Zkusil jste to někdo někdy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, BIGFOOT před 4945 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

hipnozu né,ale v hypnozu ano

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Mirislave,hypnoza nejsou zadne čáry máry,takze otazka verite-neverite neni na miste.To byste videl jak lehce se da zhypnotizovat 99% lidi 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Já v ní věřím.Myslím že to na hodně lidí působí,ačkoliv si to nepřipouští.Ale přiznám se,že bych se to bála vyzkoušet.Mož­ná někdy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Já ne a jednou jsem to na hodině psychologie chtěla zkusit a některé spolužačky tvrdily,že je profesor zhypnotizoval,ale mě tedy zhypnotizoval jen jeho pěkný zadek…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

Miroslavste,raději to nikdy nezkoušej se někým nechat zhypnotizovat. Je to pěkně nebezpečný,a nemysli si,že by se to nepovedlo tě dostat do tohoto stavu zkušeným léčitelem nebo lékařem,kterej se tím zabývá.Pěkně rychle pryč vod toho a ani vo tom nepřemýšlej.Mám tě rád pro tvůj humor,byla by tě škoda.BIGFOOT.

Zdroj: zkušenosti a znalosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

To není otázka víry.Je to o míře se nechat nebo ne.Biffoot má o Vás zbytečný strach,pokud hypnozu provádí lékař tak vás do ní uvede a z ní také dostane.Tedy z hypnotického stavu.Vy ji podle mne nepotřebujete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
teta Ata

Absolutně nevěřím na hypnosu, byla jsem na několika seancích a na mne nic nezapůsobilo. Asi to funguje jen na psychicky labilní osoby… Asi by to nemělo být o tom, jestli to někdo „do sebe pustí“ nebo ne, ale otázka hypnotisera, jestli je schopný druhého člověka zhypnotisovat – takže zatím mne nikdo nepřesvědčil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Miroslavst

Já to chtěl opravit, ale už to nešlo a tak se omlouvám.

před 4945 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
verka

A jak se to najednou opravilo?

před 4945 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek