Pokročilý

věříte v existenci mimozemšťanů?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

ano 90% ne 10%

Nejlepší odpověď

Bronzový

ano

To je vzhledem k velikosti vesmíru bez debat. Dokonce věřím, že se s nimi lidstvo potkalo už před tisíci lety, protože některé skutečnosti se jinak vysvětlit téměř nedají. Bohužel, co "vědci" nedokáží vysvětlit tak, aby se tomu nesmál úplně každý, raději zametou pod koberec a nemluví se o tom.

Další odpovědi:

Zlatý

ano

stačí neignorovat našeptávač, tato otázka už tu byla aspoň desetkrát.

Stříbrný

ne

Již jsem to psal několikrát.
Moje verze je, že někdo vynalezl stroj času a lidi z budoucnosti se na nás létají dívat, repektive hledat nějakou chybu, která možná zahubila lidstvo.A že jsou zdeformovaný?
Co když to jsou lidi, kteří přežili atomové výbuchy a nebo právě vlivem nicnedělání (už nebylo co vyrábět, všechno dělali stroje) lidem zdegenerovaly končetiny a zvýraznily se zase jiné věci.
A nebo další teorie.Lidstvo začalo létat více do vzdálenějšího vesmíru a tak se dělaly pokusy na lidech, jak některé věci potlačit a jiné zase zvýraznit.A třeba tyto bytosti jsou už lidi navracející se z těchto letů a UŽ NENACHÁZEJÍ zemi takovou, jakou ji opustili a vracejí se zpět v čase a hledají tu chybu (katastrofu, či začátek nějaké války), která jim přetvořila zemi.

Bronzový

ano

Doplňuji:
Věřím.... hlavně ráno, když se probudím celá "rozlámaná". :-)))

http://www.loupak.cz/…

Bronzový

ano

Doplňuji:
Možná v jiném skupenství jsou i mezi námi.Občas mě to připadá, že jsme taková pidi zoologická zahrádka u nějaké holčičky na cizím dvorku. Jistě však v něco věřím.

Stříbrný

ne

Stříbrný

ano

Kdo mě prásknul?

Zlatý

ano

Na rozdíl od lahnyo jsem si téměř jist, že existují, neboť o nich v ústním podání, ale také zápisech na hliněných tabulkách hovoří většina starověkých civilizací od Indie přes Sumer až po obyvatele Jižní Ameriky. Mate mě však fakt, že už tehdy naši návštěvníci /někdy možná dobyvatelé i agresoři/ používali techniku oproti níž ta naše dnes zaostává cca o 30 až 50 let. Jako svůj domov nejčastěji uváděli souhvězdí Orion nebo hvězdokupu Plejády. Potažmo, pokud od té doby tyto prastaré civilizace nezanikly nebo neprodělaly svoji dobu temna, na jaké technické a vědecké úrovni se asi nacházejí v současné době. Na to nám fantazie nestačí a je docela možné, že jsou mezli námi, zkoumají nás, občas dají i nějaký ten štulec a my o nich nemáte ani tušení!?

Bronzový

ano

Bronzový

ano

ano

Doplňuji:
Vzhledem na velikost vemíru je dost naivní si myslet, že jen tady je život.

Pokročilý

ano

Pokročilý

ano

ano

Ano ,existují, staci ,kdyz si prectete knihy tibetskeho lamy T:L:RAMPY. Je jich plny vesmir, nas vsak povazuji za odpad. Lide chteji dukaz, ano. Ja vam podam take dukaz - běžte kamkoli na jakoukoli louku, pokleknete,rozhrnte travičku a zblízka se podívejte, co uvidíte - plno života , broučky, žížaly, stonožky, a pod mikroskopem bakterie atd. Pokud by jste takto rozhrnuly vesmír, viděli by jste plno planet a na nich mnoho ruzného života a to včetně mimozemskych bytosti. Toto je důkaz mimozemštanů.

Bronzový

ano

Uz jen v nasi galaxii musi existovat skoro miliony obydlenych planet, a kdyz ani jedna, tak v galaxiich jinych...(oficialni vypocet udava 13 milionu zivych planet)

Bronzový

ano

Pokročilý

ano

ano

Diskuze k otázce

anonym

Anketa je ´postavena´ tak, že se jí nehodlám účastnit...
;-)
a) předpokládám, že existuje život mimo Zemi
b) předpokládám, že existuje organizovaný život mimo Zemi (civilizace)
c) nevěřím, že se nějací eMZáci pohybují na Zemi (nebo v jejím blízkém okolí) - ať už za jakýmkoli účelem či s jakýmikoli úmysly
;-)

Bronzový

MK44

Definujte, co myslíte výrazem "věříte".

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.