Krčálek

Věříte v existenci Lochneské příšery?

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím čím je takzvaná Lochnesská příšera ve skutečnosti, tak na ni vlastně mohu i nemohu věřit.
Doplňuji:
V pokusech o vysvětlení na Wikipedii se přikláním spíše ke druhé a třetí teorii. Mám sice ráda fantasy a moje fantazie je velká, ale dovedu i stát nohama pevně na zemi a nemít jenom hlavu v oblacích. Ale jinak se jako jedná o hezkou legendu.

Zdroj: http://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Lochnesská_nes­tvůra

Další odpovědi
Lucijej

Ne.

Byla jsem se podívat u jezera i v muzeu věnované Lochnesce a tam mě o tom převědčili.

Když nic jiného, tak velké zvíře by se tak dlouho v takovém jezeře neuživilo.

50centes

věřím ale myslím že to není tak strašná obluda jak ji lidé popisují!!!!!!!

Lakeysha

Jsem přesvědčená, že když někde vznikne tolik záhadnýho humbuku, tak nějakej původ to mít musí. Nepokoušim se ale ani ve vlastní hlavě vytvářet nějaký konkrétní představy, nemůžu říct ani to, že věřim, ale v životě bych si nedovolila tvrdit, že nevěřim, že existuje nebo existovala…

lukyLuky

ano