Avatar uživatele
jendahun

Věříte v duchy,je to možné?

Dnes jsem cestou z lesa,z práce fotil mobilem krajinu zalétou sluncem,krásné barvy – nádhera.Na mobilu jsem v jeden moment uviděl,jak mi po display probíhá nějaká světlá tečka.Ať jsem sebevíc čistil objektiv a díval se před sebe(nic tam nebylo),pořád mi přebíhal nějaký světlý bod.Jiným směrem zaměřený fotoaparát nic neviděl.Doma jsem se díval na pořízené fotky a světlý bod tam je vyfocený.Asi ufoni,nebo dušičky dostaly na Dušičky opušťák.Jinak si to nedovedu vysvětlit.Zažili jste něco podobného?
Doplňuji:
http://img.na­dapenny.com/t20/113­06/nadap150843242­780230.jpg
http://img.na­dapenny.com/t20/113­06/nadap150844352­211230.jpg
http://img.na­dapenny.com/t20/113­06/nadap150844796­652230.jpg
A to není všechno.Dnes se mi vynulovala celá meteostanice – čas,datum,jenom teplota zůstala.Baterie jsem měnil před týdnem.
„iv“,prosím zaměř svou pozornost jiným směrem a na jiné lidi,nepotřeboval jsem svůj psychologický rozbor osobnosti,určitě jsi chytrá a zaujala si svůj postoj k životu,ale nevnucuj mi ho.Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, Andělé, hanny 2, tom004, anonym, Deli, rosinka před 4529 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Světlo někdy dokáže zajímavé věci.Ale na druhé straně,proč si trochu nedopřát příjemného mrazení,a víry,že duchové existují. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Nahrajte to na nadapenny a dejte sem odkaz, ať se taky podíváme!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nasim pranim je duchy videt a pranim duchu je : Byt viden .
Nevim co znamenala konkretne ta vase tecka .. ,mozna vam jen zacina ukazovat trosku jiny smer … zacatek neceho jineho.
Kdybych ja tady napsala, jake mam zazitky , bojim se , ze by me z odpovedi vymazali, ze by me meli za blazna. ( a mozna i okem nevericiho pravem ). 🙂
Neda se to popsat . Stojim nohama na zemi , ziji v realite a proto o tom nepisi , nemluvim , protoze si dovedu predstavit , jak to pusobi na lidi , kteri sveho ducha nemaji … pardon : Kazdy mame sveho ducha , jen ne kazdy ma to stesti ho videt. 🙂
Myslim , ze to opravdu duch tentokrat nebyl .. bylo to jen znameni , aby jste teprve " zacal jinak premyslet ".
Obcas nas lidi " neco prasti po hlave " … jsou to v zivote ruzne sceny . Je to zvlastni , jak se jiste sceny opakuji , jak se vnucuji , dokud nas nezmeni.
Ja vas tu sleduji uz hodne dlouho .. , vase – bohuzel pesimisticke nazory a bohuzel si vzdy jen pomyslim , ze vam se s timhle pristupem nemuze v zivote darit. ☹
Prominte , dnes mam i ja dusickovou naladu.

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Přesně tak,jak píše Deli,ukažte nám to dušátko,podělte se s námi,at máme ještě dušičkovou atmosféru…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

To asi bude ten opušták

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jendahun , moc se omlouvam a nezlobte se uz na me. 🙂 -iv-

před 4529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Podle některých teorií souvisí lidská duše z tzv. psí energií /nemá nic sepolečného se psy/. Po smrti se uvolní jako energetický výro mající vlastnosti hologramu a charakteristiku jedince. Stane se součástí elektromagnetického pole Země, jímž snad je jakoby uvězněno…?! Někteří jedinci mají občas schopnost tuto energie vnímat a byť jen neúplně i tento záznam číst.

před 4529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tom004

Škoda.Já fakt myslel,že to bude duch.Tenhle mi ale přijde moc geometricky dokonalý.Proto si myslím,že je to nějaká náhoda.Ale je fota v protisvětle se povedla.

před 4529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

  • iv-,krásně jste to napsala…:-)

Můžu Vás poprosit,co si myslíte o tom,když se mi v r.2003 na podzim zjevil světelný kříž? Pátrala jsem po tom,co to znamená,ale všude se názory rozcházejí.Byla jsem v rozvodovém řízení,1.12.nás rozvedli a 22.12.jsem měla autonehodu.Pořád jsem v sobě pátrala,co mi chtěl světel.kříž říc.Něco jsem si našla,ale zajímal by mě i Váš názor,protože s Vašimi názory pokaždé souhlasím,ráda se i poučím.Cítila jsem,že se mám v něčem změnit,myslíte,že to tak je? Moc děkuji 🙂

před 4530 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Moje zlata Andele , i ja patram vsude mozne , ale nakonec vzdycky zjistim , ze si to musim oduvodnit – vysvetlit sama sobe … jen ja.
Ja , jak znam trochu z odpovedi vas pribeh , tak si opravdu myslim , ze vas mel kriz varovat. Proste , ze pokud se nevzchopite , nezklidnite , nezbrzdite … mohla by nastat nejaka tragedie.
A to nemyslim brzdenim v aute , ale brzdeni tech milionu myslenek , ktere jsme v te dobe pravdepodobne v hlave mela.
( Jestli tohle cte i Milan , tak bud opravdu odvezou nas 2 , nebo jeho ). 🙂

  • iv-

před 4530 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

  • iv-,já z Vás nadálku cítím klid a radost ze života. Ta Vaše překrásná potitivní energie na mě se přenese až ke mě…beru si z Vás příklad a ponaučení,za to moc děkuju 🙂

Máte určitě pravdu,člověk by měl sám sobě naslouchat a z toho si odpověd odůvodnit…
Je to pro mě moc zajímavé a když se vrátím myšlenkama zpátky do oné doby,tak by to tak odpovídalo…proč mě to samotné nenapadlo? To bude tím dlouhým vedením,mám ho pořád 😁).Život mě musel pořádně nakopnout,aby mi ledasco došlo:-D.
Děkuju Vám,jste náš Andělíček…:-)
No Milan si nejspíš myslí,že jsme z jiné planety…:-D))

před 4530 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Andele , mozna ze jsme. ! Z jine planety. 🙂 Takova dve mala Uficka. 🙂 -iv-

před 4530 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

  • iv-,jé,všecko je možný 🙂 Úplně tu planetu vidím 😁),všude pohoda,samé srandičky,no prostě paráááda 🙂 Třeba se tam někde zase sejdeme…:-))

před 4530 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Sejdeme a budeme chodit strasit Milana. 🙂
Za to, ze nam neveri. 🙂 -iv-

před 4529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Už se na to -iv- těším…:-))
Pořádně ho za to postrašíme…tak se jdu odmalovat…:-D)

před 4529 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek