jendahun

Věříte v duchy,je to možné?

Dnes jsem cestou z lesa,z práce fotil mobilem krajinu zalétou sluncem,krásné barvy – nádhera.Na mobilu jsem v jeden moment uviděl,jak mi po display probíhá nějaká světlá tečka.Ať jsem sebevíc čistil objektiv a díval se před sebe(nic tam nebylo),pořád mi přebíhal nějaký světlý bod.Jiným směrem zaměřený fotoaparát nic neviděl.Doma jsem se díval na pořízené fotky a světlý bod tam je vyfocený.Asi ufoni,nebo dušičky dostaly na Dušičky opušťák.Jinak si to nedovedu vysvětlit.Zažili jste něco podobného?
Doplňuji:
http://img.na­dapenny.com/t20/113­06/nadap150843242­780230.jpg
http://img.na­dapenny.com/t20/113­06/nadap150844352­211230.jpg
http://img.na­dapenny.com/t20/113­06/nadap150844796­652230.jpg
A to není všechno.Dnes se mi vynulovala celá meteostanice – čas,datum,jenom teplota zůstala.Baterie jsem měnil před týdnem.
„iv“,prosím zaměř svou pozornost jiným směrem a na jiné lidi,nepotřeboval jsem svůj psychologický rozbor osobnosti,určitě jsi chytrá a zaujala si svůj postoj k životu,ale nevnucuj mi ho.Děkuji.

Nejlepší odpověď
tom004

Světlo někdy dokáže zajímavé věci.Ale na druhé straně,proč si trochu nedopřát příjemného mrazení,a víry,že duchové existují. :)

Další odpovědi
Deli

Nahrajte to na nadapenny a dejte sem odkaz, ať se taky podíváme!!!

anonym

Nasim pranim je duchy videt a pranim duchu je : Byt viden .
Nevim co znamenala konkretne ta vase tecka .. ,mozna vam jen zacina ukazovat trosku jiny smer … zacatek neceho jineho.
Kdybych ja tady napsala, jake mam zazitky , bojim se , ze by me z odpovedi vymazali, ze by me meli za blazna. ( a mozna i okem nevericiho pravem ). 🙂
Neda se to popsat . Stojim nohama na zemi , ziji v realite a proto o tom nepisi , nemluvim , protoze si dovedu predstavit , jak to pusobi na lidi , kteri sveho ducha nemaji … pardon : Kazdy mame sveho ducha , jen ne kazdy ma to stesti ho videt. 🙂
Myslim , ze to opravdu duch tentokrat nebyl .. bylo to jen znameni , aby jste teprve " zacal jinak premyslet ".
Obcas nas lidi " neco prasti po hlave " … jsou to v zivote ruzne sceny . Je to zvlastni , jak se jiste sceny opakuji , jak se vnucuji , dokud nas nezmeni.
Ja vas tu sleduji uz hodne dlouho .. , vase – bohuzel pesimisticke nazory a bohuzel si vzdy jen pomyslim , ze vam se s timhle pristupem nemuze v zivote darit. ☹
Prominte , dnes mam i ja dusickovou naladu.

  • iv-

Andělé

Přesně tak,jak píše Deli,ukažte nám to dušátko,podělte se s námi,at máme ještě dušičkovou atmosféru…:-)

MILAN1961

To asi bude ten opušták

anonym

Jendahun , moc se omlouvam a nezlobte se uz na me. 🙂 -iv-

dudu

Podle některých teorií souvisí lidská duše z tzv. psí energií /nemá nic sepolečného se psy/. Po smrti se uvolní jako energetický výro mající vlastnosti hologramu a charakteristiku jedince. Stane se součástí elektromagnetického pole Země, jímž snad je jakoby uvězněno…?! Někteří jedinci mají občas schopnost tuto energie vnímat a byť jen neúplně i tento záznam číst.

tom004

Škoda.Já fakt myslel,že to bude duch.Tenhle mi ale přijde moc geometricky dokonalý.Proto si myslím,že je to nějaká náhoda.Ale je fota v protisvětle se povedla.

Andělé

  • iv-,krásně jste to napsala…:-)

Můžu Vás poprosit,co si myslíte o tom,když se mi v r.2003 na podzim zjevil světelný kříž? Pátrala jsem po tom,co to znamená,ale všude se názory rozcházejí.Byla jsem v rozvodovém řízení,1.12.nás rozvedli a 22.12.jsem měla autonehodu.Pořád jsem v sobě pátrala,co mi chtěl světel.kříž říc.Něco jsem si našla,ale zajímal by mě i Váš názor,protože s Vašimi názory pokaždé souhlasím,ráda se i poučím.Cítila jsem,že se mám v něčem změnit,myslíte,že to tak je? Moc děkuji 🙂

anonym

Moje zlata Andele , i ja patram vsude mozne , ale nakonec vzdycky zjistim , ze si to musim oduvodnit – vysvetlit sama sobe … jen ja.
Ja , jak znam trochu z odpovedi vas pribeh , tak si opravdu myslim , ze vas mel kriz varovat. Proste , ze pokud se nevzchopite , nezklidnite , nezbrzdite … mohla by nastat nejaka tragedie.
A to nemyslim brzdenim v aute , ale brzdeni tech milionu myslenek , ktere jsme v te dobe pravdepodobne v hlave mela.
( Jestli tohle cte i Milan , tak bud opravdu odvezou nas 2 , nebo jeho ). 🙂

  • iv-

Andělé

  • iv-,já z Vás nadálku cítím klid a radost ze života. Ta Vaše překrásná potitivní energie na mě se přenese až ke mě…beru si z Vás příklad a ponaučení,za to moc děkuju 🙂

Máte určitě pravdu,člověk by měl sám sobě naslouchat a z toho si odpověd odůvodnit…
Je to pro mě moc zajímavé a když se vrátím myšlenkama zpátky do oné doby,tak by to tak odpovídalo…proč mě to samotné nenapadlo? To bude tím dlouhým vedením,mám ho pořád 😁).Život mě musel pořádně nakopnout,aby mi ledasco došlo:-D.
Děkuju Vám,jste náš Andělíček…:-)
No Milan si nejspíš myslí,že jsme z jiné planety…:-D))

anonym

Andele , mozna ze jsme. ! Z jine planety. 🙂 Takova dve mala Uficka. 🙂 -iv-

Andělé

  • iv-,jé,všecko je možný 🙂 Úplně tu planetu vidím 😁),všude pohoda,samé srandičky,no prostě paráááda 🙂 Třeba se tam někde zase sejdeme…:-))

anonym

Sejdeme a budeme chodit strasit Milana. 🙂
Za to, ze nam neveri. 🙂 -iv-

Andělé

Už se na to -iv- těším…:-))
Pořádně ho za to postrašíme…tak se jdu odmalovat…:-D)