magicm18

Verite v BOHA?nebo jse ateiste,nebo verite necemu jinemu?

Rika se ,ze Česi jsou nejvice ateisticky narod.Co vy na to rikate?

Nejlepší odpověď
quentos

věřím, ale nepotřebuju u toho „pánbíčkařit“, plazit se před ním, ani chodit do kostela. Všeho s mírou. Bůh je všude; proč by se měl koncentrovat v kostele?

Další odpovědi
kvikal

ateista je člověk který popírá jakoukoliv existenci jakéhokoliv Boha a to si myslím že zrovna v Čechách tak doslovné není … spíš si myslím, že u nás je dost chytrých lidí kteří pochopili že „věřit v boha neznamená věřit v církev“

anonym

Souhlasim s Quentosem,i ja verim-stejnym zpusobem.

cinda

Ať mi tady nikdo nevypráví nic o bohu, koukněte se trochu kolem sebe co se všude děje i když za to můžem většinou my, proč tedy ten nahoře neudělá něco aby byl všude klid a mír? Proč jsou lidi v jiných zemích hladoví a každý den umírá ticícovka lidí na nemoci a na hlad, vraždy který vrahům projdou, co kdo na tohle řekne proč s tím tedy ON nic nedělá? Stačí se koukat kolem sebe a opravdu věřit nemůžete. Až jednou za mého života se tohle dít nebude pak možná věřit budu!!

Chico

Myslim že každý potřebuje v něco věřit, já věřim ve svého „boha/ducha“ a nepotřebuju chodit do kostela a modlit se.

SinceX

Věřím v boha, člověk pokud na něco nevěří není snad člověkem..od ranních dob lidé na něco věřili, tak proč bychom na něco vyššího věřit nemohli, lidé z ranních dob museli mít nějakou událost, která je přinutila věřit na to..

Komodita

Boha musi mit človek v duši,vera v Boha pohazi ze srdce…hlavy..ve­domi..nazor na naboženstvi a…vychovani..

Michal

Věřím,že je něco mezi nebem a zemí.

afro.minerva

Sice nemám vyznání, ale v Boha věřím.