Toruk

Věříte/ učastníte se marketingových soutěží?

Mám na mysli spotřebytelské soutěže typu: „když si zakoupíte naše zboží, po rozbalení zjistíte, jestli jste vyhráli skvělou cenu“. Soutěže o auta, zájezdy atd. Znáte někoho, kdo už vyhrál?
Doplňuji:
Já taky nikoho neznám, kdo něco vyhrál. Nicméně věřím, že někdo ty ceny přece jen vyhraje… Co na tom, že jsou to kamarádi zaměstnanců marketingového oddělení pořádající firmy, nebo reklamní agentury.
A co se týče stíracích losů, tušil jsem, že bych dopadl jako Roxy52. Myslím, že není nic těžkého na tom vytisknout zvlášť losy s dvacetikorunovými výhrami a zvlášť se statisícikoru­novými; ty první pak pustit do distribuce a ty druhé už ne. Mám pocit, že pořadatelé těchto loterií o tom vědí své.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Můj bývalý tchán tomu říkal „Tombola pro trubky“…

Další odpovědi
roxy52

Znám soutěže tohoto typu,ale žádného ,,výherce" ne.U zakoupení losů na stírání tvrdili,že každý pátý vyhrává.S kolegou jsme si ve slabé chvilce koupili 150 těch losů po 17 Kč za 2550 Kč v domění,že se nám to vrátí,leč pravda byla taková,že se nám vrátilo 80 Kč.Takže ze 150 losů byly výherní pouze 4 po 20 korunách.....a pak si jedno nedejte.

BEAES

Moc takovým soutěžím nevěřím, ale asi jsme národ soutěživý, kdž si vzpomenu, kolik bylo vyvěšených hvězd Orion v oknech :o)) Já občas posílala nějaké obaly a došly mi za to nějaké věci-např. hrníček, lžičky, chňapka atd.
Na stírací losy docela často vyhrávám, ale ne více jako 100Kč. Většinou jsou to ty dvacky.

verka

Neznám nikoho, kdo by vyhrál, ale znám vícero lidí, kteří tomu věřili, což je podle mne horší než vyhrát aspoň lízátko.

anonym

kupuji tak jen chipsi,protože je mám ráda,jinak na nic takového nevěřím

iceT

jednou jedinkrat jsem na los vyhrala 500 tehdy kcs.Tátovi kdysi domu chodila obalka"otevrete a vyhrajte" podminkou vyhry ovsem byla objednavka nejakeho zbozi,takze obalka letela do kamen.paradoxem je,ze obalky podobneho typu chodily i na adresu cloveka,ktery byl v te dobe uz par let po smrti.

led

Verím vo výhru:VŽDY VYHRÁ JEDEN=TEN,KTO TO VYMYSLÍ A ORGANIZUJE

ReHu

Nikdy. Je to, podle mě, vyhazování peněz.