Avatar uživatele
Toruk

Věříte/ učastníte se marketingových soutěží?

Mám na mysli spotřebytelské soutěže typu: „když si zakoupíte naše zboží, po rozbalení zjistíte, jestli jste vyhráli skvělou cenu“. Soutěže o auta, zájezdy atd. Znáte někoho, kdo už vyhrál?
Doplňuji:
Já taky nikoho neznám, kdo něco vyhrál. Nicméně věřím, že někdo ty ceny přece jen vyhraje… Co na tom, že jsou to kamarádi zaměstnanců marketingového oddělení pořádající firmy, nebo reklamní agentury.
A co se týče stíracích losů, tušil jsem, že bych dopadl jako Roxy52. Myslím, že není nic těžkého na tom vytisknout zvlášť losy s dvacetikorunovými výhrami a zvlášť se statisícikoru­novými; ty první pak pustit do distribuce a ty druhé už ne. Mám pocit, že pořadatelé těchto loterií o tom vědí své.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Toruk

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, BEAES, BENYTA, anonym před 5005 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Můj bývalý tchán tomu říkal „Tombola pro trubky“…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
roxy52

Znám soutěže tohoto typu,ale žádného ,,výherce" ne.U zakoupení losů na stírání tvrdili,že každý pátý vyhrává.S kolegou jsme si ve slabé chvilce koupili 150 těch losů po 17 Kč za 2550 Kč v domění,že se nám to vrátí,leč pravda byla taková,že se nám vrátilo 80 Kč.Takže ze 150 losů byly výherní pouze 4 po 20 korunách.....a pak si jedno nedejte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Moc takovým soutěžím nevěřím, ale asi jsme národ soutěživý, kdž si vzpomenu, kolik bylo vyvěšených hvězd Orion v oknech :o)) Já občas posílala nějaké obaly a došly mi za to nějaké věci-např. hrníček, lžičky, chňapka atd.
Na stírací losy docela často vyhrávám, ale ne více jako 100Kč. Většinou jsou to ty dvacky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Neznám nikoho, kdo by vyhrál, ale znám vícero lidí, kteří tomu věřili, což je podle mne horší než vyhrát aspoň lízátko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

kupuji tak jen chipsi,protože je mám ráda,jinak na nic takového nevěřím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

jednou jedinkrat jsem na los vyhrala 500 tehdy kcs.Tátovi kdysi domu chodila obalka"otevrete a vyhrajte" podminkou vyhry ovsem byla objednavka nejakeho zbozi,takze obalka letela do kamen.paradoxem je,ze obalky podobneho typu chodily i na adresu cloveka,ktery byl v te dobe uz par let po smrti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Verím vo výhru:VŽDY VYHRÁ JEDEN=TEN,KTO TO VYMYSLÍ A ORGANIZUJE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Nikdy. Je to, podle mě, vyhazování peněz.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek