lukas.zmizik

věříte tomu, že když města zavedou nízkoemisní zóny a zakážou stará auta, že se v těch městech zlepší ovzduší?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

U nás? Ne nevěřím.
Budou se vydávat vyjímky pro toho a toho, zásobování bude muset zůstat zachováno. A jedinej kdo to odskáče bude jen obyčejný občan. Chytnou se toho obchodníci, výrobci. chcete abychom zásobovali? musíme pořídit novější auta splňující normu, musíme zdražit.
Jak probůh u nás chcete zajistit, aby byl přístup do měst? Tam kde to platí (např. ve Švýcarsku) to je trošku jinak.
Tam prostě nemůže nekompromisně nikdo, zůstane na parkovišti před zónou a hotovo. Jenže tam nasedne na ekologickou dopravu a pokračuje.
Prostě u nás to fungovat nebude.

Další odpovědi
honza19hk

ne ,jen se podívej čím lidi topí v barácích.. A takové ostravě a karviné to stejně nepomůže.

Reuef

Mozna v Praze kde je velky provoz ale jinde tezko…

GTA Andreas

Ve městech je v zimě lepší vzduch než na venkově. K čemu lidé potřebují lepší ovzduší? Jde jen o peníze o nic víc.