mirekborek

Věříte tomu, že do pár let rapidně ubude voda na zemi?

Nejlepší odpověď
klumprt

A kampak se poděje?

Další odpovědi
Kepler

Voda na Zemi neubude, leda bychom ji posílali na Mars. Můžeme uvažovat pouze o dostupnosti PITNÉ vody v některých oblastech Země v souvislosti s klimatickými změnami. Někde vody ubývá, jinde zase přibývá.

Agneta

To jako myslíš, že až „do pár let“ roztaje grónský ledovec, že se sníží mořská hladina o 7 metrů?:DDD

mosoj

To je zcela jisté. Již se to děje. Voda se odpaří a místo v tekutém stavu je ve formě páry v mracích. Nasycenost mraků je v současné době vyšší než bylo dříve obvyklé a bude se s teplotou na Zemi zvyšovat. Proto to velké množství přívalových dešťů.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-z-hlavy-vite-o-globalnim-oteplovani
Jak vidíš podvědomí žádné. Lidé to nechtějí slyšet ani to nečtou. Jeden ze znaků zániku civilizace.

tforro

Ona neubude, ona se jen přesune na jiná místa na planetě. Tady může být sucho, jinde záplavy. Nebo tady záplavy, jinde sucho.
A protože bydlím mimo záplavovou oblast, bude semě týkat problém se suchem. Proto uvažuji o pořízení podzemní nádrže na užitkovou vodu na cca 10 tis. litrů a vrtanou studnou do takové hloubky, kam až to úřednící povolí.

lexx

věřím že radipdně podraží a důvod se najde jako vždy