redy

Věříte tomu?

Prej ten kdo kouří ohluchne,sou tady kuřáci tak kolem 50ti který sou hluchý?
Dneska to říkali v televizi
Napište prosííííííím

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím, jestli jsi slyšela dobře, ale nevěř všemu co říkají v televizi

Další odpovědi
arygnoc

skôr verím tomu, že tv robí z ľudí blbcov.

mám 50, hulím ako fabrika a počujem trávu rásť.

možno mysleli iných huličov so sluchátkami so 120 dB.

:-Q
Doplňuji:
mám vyše 50, aby som bol presnejší.

vertigo

Znám spoustu hluchejch nekuřáků. Něco tady nesedí.

anonym

Šmarjáááá…
Ještě mi není 50…
A su kuřák…
A blbě slyším…
ROFL…
Není to pravda – můj táta má 71, nikdy nekouřil – a taky blbě slyší…
😉
BTW – já mám problém se sluchem od té doby, kdy jsem při potápění ´zapoměl´ vyrovnávat tlak. Kdysi jsem i uměl ´šlukovat´ ušima (chvilku po té ´nehodě´).

Stingo

Nemělo by se koukat na televizi.

mosoj

Věřím více tomu co slyším v televize než čtu zde. Je to smutné ale je to tak.

Děda Louda

Nikoli.

anonym

Škoda,že tu nejde zvuk,bych hulil i po50tce,jen tu telku neslyším,
cože?

Mc Merkurion

já slyším jakžtakž dobře a kouřím,táta nekouří a je hluchej,tak čím to asi bude?…že by věkem…

klumprt

Jo a nejrychleji ohluchneš, když si zapálíš na nějakém Metalfestu opřenej vpředu o reprák 🙂