AJICEK

věříte soudum ČR? a policii ČR?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Se soudy ani s policií jsem naštěstí ještě neměla tu čest, takže zatím věřím.

Další odpovědi
anonym

Ano – nemám negativní zkušenost ani se soudy a po, řekněme, ´89, ani s policajtama…
😉

anonym

Policii nevěřím od té doby co se mi jeden policejní důstojník při výpovědi jasně lhal do očí a snažil se mě donutit abych vypovídal ve prospěch obviněného.
Někteří policisti na vysokých pozicích jsou fakt svině.

Emefej

Ano věřím, žádné negativní zkušenosti zatím nemám.

arygnoc

po profesnej stránke áno (že sú spôsobilí vykonávať svoje poslanie).

po morálnej stránke nie (neverím, že sú neúplatní, že sa nedajú >nezákonne< ovplyvniť).