Avatar uživatele
zzzzz

Věříte slevomatům, nebo máte s některým špatnou zkušenost?

V poslední době se jejich počet prudce rozrostl, moc přes to nenakupuji, ale chtěla jsem si vybrat nějaký welnes, tak jsem hledala ve slevách.

Máte s nějakým tímto serverem špatnou zkušenost?

Já jsem narazila na nabídku pobytu na 5 až 6 dní a po vyplnění objednávky se z toho vyklubaly jen 2 dny:-(( Bylo to tam napsáno úplně malinkým písmem:-(( Naštěstí jsem si všimla a poptávku neodeslala.

Určitě se tu někdo už na slevomaty ptal, ale já nechci hledat ve starých odpovědích, zajímají mě vaše nynější zkušenosti.

Všem předem děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, anonym, gagaga, marci1 před 3568 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marketa54321

Je třeba si uvědomit, že slevomaty jsou pouze zprostředkovatelé, nabídky na ně vkládají samotné firmy (zjednodušeně řečeno). Spíš bych se tedy ptala, jestli věříme firmám, které vloží na slevomat slevu… Někdy to jsou firmy, které neprosperují, snížení ceny je tedy opravdové, jindy firmy cenu produktu dočasně navýší, aby mohli napsat „podívejte, o kolik jsme vám slevili“…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Žádnou špatnou zkušenost nemám – ale to může být způsobeno tím, že čtu i „malinké písmo“ (někdy až ´za roh´) – a „slevomatů“ moc nevyužívám – přijde mi jednodušší si rovnou koupit to, co se mi zalíbí – než ´složitě´ plánovat.
😉
Doplňuji:
ZZZZZ – ještě mne napadlo – pokud něco přes nějaký „slevomat“ koupím, obvykle si bezprostředně u daného provozovatele (poskytovatele slevy) daný nákup (voucher) ověřím – zarezervuju si termín…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
msi

Jednou jsem si tam objednal dovču na 5 dnů pro 2 lidi a strhli mi tu částku 2×
Proč to nechapu. Takže ne nevěřím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martin21000

Jednou jsem to u nich zkusil, že si koupím bezdrátová sluchátka za bezva cenu ale nakonec mi napsali, že jim už na mě žádný kousek nezbyl a vrátili mi peníze.
Takže té stránce celkem důvěřuji. Jen už nevím, která to byla 😁 ale mohl bych to dohledat v případě zájmu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
4154

Zboží tam nemá cenu objednávat, protože tam mají to stejné co koupíte na ebay za 5× nižší cenu a ještě máte poštovné zdarma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
peka70

Ahoj ja kupoval sperky jako darek no a pak to take odpovidalo kvalite co cekat za nizkou cenu ze.. a potom jeden pobyt ktery stal taky za houby ale zase co za tu cenu cekat? luxus? asi jak kde a jak kdo co nabizi 🙂 vsechny sluzby a produtky nemusi byt spatne 🙂 ale toto byli moje jedine dve zkusenosti lec bohuzel ne moc dobre

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

kupuju na Slevících různé akce (laser aréna, paintball, bowling) a zatím jsem s tím nikdy neměla (musím to honem zaklepat .-) žádný problém…jen je potřeba si pořádně přečíst co je součástí nabídky…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

msi a oni ti to nijak nevysvětlili ani nevrátili? Nebo jak to dopadlo???

před 3568 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

MSI – to by mne také zajímalo…
Mně třeba z karty ´strhli´ pokutu za přestupek v UK – a po ´reklamaci´ mi zase daný obnos (100 £) zase ´vrátili´…
😉

před 3568 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek