band of brot

Věříte ruským médiím v souvislosti s rusko-ukrajinským konfliktem?

Nebo věříte českým popřípadě západním?

Nejlepší odpověď
gecco

Vždycky se ptej, proč je nějaká zpráva uveřejněna a proč v ´tomto´ znění…
😉
Oficiální ruská média nejsou věrohodná, protože Rusko je jednou ze stran toho konfliktu.

Další odpovědi
setapouch

Ne, nesleduji je.

jjj123456789

Ne. Ale západním taky ne. Naštěstí se díky své funkci dostanu k objektivním informacím 😉

Emefej

Ruská media nesleduji.

caravna

Musíme to vzít,protože jsou obě strany zainteresované, tak půl na půl. Protože ale mám na Ukrajině známého, vím, co si obyčejní lidé myslí. Možná byste se divili,jaký je tam převážný názor.